В якому грудях ваш магазин щастя, прихований для лютого?

Що можна очікувати від лютого? Чому приготовані і ви чекаєте удачі по куту? Може бути там. прогноз? Ми дізнаємося нижче результатів невеликий тест.

За перший раз наша редакційна колегія має особливе завдання для Вас. Ви побачите малюнок нижче. Десять грудей, кожен з власним числом. Але скарб тільки в трьох з них. Подумайте про те, що ви хочете вийти з життя в лютому і оберіть три цифри.



Згадайте їх і подивіться на милий кіт. Трохи нижче ми кладемо відповіді.



Отже, побачимо, що ви зробили там.



Якщо у вас є всі три, вітання на перемогу. Всі ваші побажання будуть вірними. Насправді це більше жартів. Лотереї завжди ризикують. Якщо ви даєте, ви будете дрібними.

Але як це те, що хтось знайшов всі груди і хтось не знайшов? Насправді навіть вчені часто говорять про те, що удачі. І звичайно ж, щоб допомогти їм отримати такий розділ знань як статистику. Немає номера втечу в очі.



І я люблю одне з речей, які говорять про це. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Повідомляємо, що ми робимо 10 спроб і тільки один буде успішним. Це один десятий. Але ніхто не припиняє нас від спроб. І завжди є шанс, що з сто спроб, дев'ятих-один буде виграти.



Ви можете бути кращими на те, що ви робите і зробити помилки. А таким же чином, ви можете бути абсолютним пропаном, але витягніть удачливий квиток.



Як бачите, все відносне, і я дивлюся на ці висловлювання як мотивація. Ніщо, що не працює зараз, можливо, ви просто спробували трохи, і щастя просто навколо кута. Ви можете пощастити в лютому, і якщо ні, спробуйте знову.

Зима – складний час з редакційного офісу, але не схильний до відчуження. Інколи приймають ризики і іноді виникають обережні. Не відчай.

Написати відгук про Ваш неймовірний успіх. Я впевнений, що ви були щасливими.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное