Інцидивний математичний приклад, який має два рішення

Привіт, кожен! Хто в школі любила математику? Не дивлячись на те, що це важко для багатьох, математика дуже цікава наука. У цій статті ми обговорюємо цікавий математичний подвійний розчинй

Приклад двох рішень

Щоб вирішити цю проблему, потрібно вийти за межі звичних математичних дій, які навчаються в школі. Ми радимо звернути увагу на різні варіанти мультиплікації - це допоможе вам наблизитися до відповіді. Крім того, це рівняння може здатися дуже просто на перший погляд, але насправді це трохи хитрощі. Добре, давайте ближче подивимося на це рівняння.



Скільки ви робили? Не поспішайте відповісти, оскільки математика любить точність. Подаруйте собі час, щоб подумати про відповідь.



Найцікавіше, це унікальне рівняння має два рішення. Що робити 120 і інші зробити 5! Як це можливо? Однак математика в повній мірі її секрети і приховані кути. Ми намагаємось зрозуміти, чому це відбувається. До речі, скільки ви закінчили? Якщо ви не можете вирішити проблему, не хвилюйтеся, половина нашого редакційного колективу не вдалося. Не всі навчились математики так добре в школі.



Відповідь одна невелика деталь: відповідь не 5, але 5! Точка загострення після п'яти факторй Це означає: 5! = 5 * 4 * 3 * 2 * 1 = 120. Цей пост може здатися занадто плутаним. Поглибше.



Коефіцієнт 1 (невинний) дорівнює одному і факторичному 2 (два) дорівнює два. Що таке, 2! = 1 * 2 = 2. Далі ми йдемо: факторний 3 (три) дорівнює шість - 3! = 1 * 2 * 3 = 6. Коефіцієнт 4 (чотири) двадцять чотири: 4! = 1 * 2 * 3 * 4 = 24. Аналогічно, факторний 5 є сто і двадцять: 5! = 1 * 2 * 3 * 4 * 5 = 120. Я думаю, що це означає, що такі цифри множиться таким чином.

р.

Це завдання не легко, але з хитрістю. Хтось зумів вирішити його вперше, хтось повинен подумати трохи про відповідь. Задайте друзям, щоб вирішити цю проблему двома рішеннями. Я сподіваюся, що вони користуються цією проблемою. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное