Що відбувається, коли діти не приходять до лікарні?

З віком люди використовуються для зміни звички та перспективи життя. Іноді для кращого, іноді не зовсім. Наприклад, можливо. СкаргаНавіть якщо це власне, це просто тріфле. Що робити, якщо вони скаржаться на вас і не мають відповіді?



Наш читач, який працює як медсестра, поділився дуже цікавим і неруйнівним моментом, який мав можливість спостерігати в лікарні. Великий приклад того, як виглядає однакова ситуація з різних точок зору.

Скарга на людину Привіт і здорове здоров'я. Моє ім'я Тамара і я працюю в якості медсестри в місцевій лікарні. Як ви знаєте, що глобальна пандемія вдарила щоденну медичну допомогу країни, тому ми працюємо з величезними перевантаженнями. Але моя історія не має нічого спільного з вірусом.

Нещодавно отримала літню жінку для лікування. Малий, німбл з великим почуттям гумору і морем енергії. Це як акумулятор. Дякую за те, що вона не мала нічого серйозного, але 2-3 тижнів в палаті повинна лежати. Не вдома, але під медичним наглядом.



Перший тиждень був дрібним. Бабця було приємно іншим пацієнтам, лікарям і медсестрам. вона посміхалася, вона була щаслива. У нас є вихід на телевізор з деякими іноземними серіалами, тому вона прокоментувала на кожному епізоді: виявилося, що в домашніх умовах вона має інтернет і вона активно її використовує. Дива.

Але на наступний тиждень дочка прийшла до неї, і стара жінка була сумною. Його очі сумні, безшумні. Серія не прокоментує більше, лежить на своєму ліжку, не говорить нікому. Так я вирішив взяти її трохи і дізнатися, що сталося.



Він вийшов, так, її дочка дійсно прийшла до неї. Я приніс планшет, деякі продукти харчування, деякі гроші, і всі види дрібних речей. Але вона прийшла на годину. І, головне, до кінця лікування не вийде. Я навіть не привезли корми для дому. Вона залишила маму самостійно і не хоче витрачати свій час.

Привіт, картина пригнічує. Як можна залишити літню матір, як це? Я бачив, що вона була схожа на те, що я потрапив до лікарні. Повністю інша людина...



Наступного дня, моя дочка повернулася до лікарні. Я побачила свою справу з кабінету лікаря. Це був маленький некомфортний, але я вирішив поговорити з нею. Про її поведінку, про те, що вона не хоче приїхати до лікарні до її матері. Виявилося, що все не так зрозуміло, що це може здатися на перший погляд.

Раїса, дочка нашої молодої бабусі, поділилася наступною інформацією зі мною. Вона має два діти і найстаріші тільки 3 роки. Це, вона не завжди приїжджає до неї матері. Вона навчила мамі, як використовувати Інтернет і принести планшет, щоб розповісти онлайн. Я не в кімнаті вночі, тому я не бачу їх щоденні відеобесіди.



Про їжу. Раїса не дуже добре вариться, тому вона купила їжу з госпітального фуршету. І вона залишила достатню кількість грошей для її матері, щоб купити все необхідне, коли вона хотіла. Вона каже, що вона навіть навчила її використовувати доставку, але лікарня має все необхідне.

Нарешті, вона залишила лише лікарю, де вона дізналася про діагноз матері, і це не було небезпечно. Звідси, щоб отримати її з лікарні в потрібний час. Жінка зітхнула і сказала, що її мама з віком почала драматично все - як в її улюбленому серіалі. Домівка вже знає, але незнайомці вірять. Але як кажуть, це не нудно.



浜у 涓 蹇 Я зараз лікую всіх пацієнтів з невеликою відміткою довіри. Суддя за себе, атакував бідну жінку з питаннями, якби вона була мій ворог. Ми надіслали мій бабуся додому довгий час і відновити без проблем. В цілому я вірю, що більшість наших пацієнтів, як молоді діти, і хочу повторити слова послідовного лікаря з великим поглядом і ламе ніг:Тексти пісень, а це означає: Всі вони знаходяться.?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное