Що я помітив на вечірці в Індіанському королівстві, дивитися з

Кілька років тому мій друг зацікавився психологією. Він почав помітити смішний візерунок. Старші жінки часто виглядають набагато молодші, а молодші дівчата – навпаки. Насправді, деякі Жіночі риси та поведінки Ви можете легко розповісти, як старий людина.



Я вирішив запитати мого друга, що він означав. В результаті було дуже цікавим вибором здавалося б очевидних речей. Давайте подивимося, що уникати, не дивитись старшей Таке чоловіче диво ззовні!

Перше, що мій друг помітив був настрій. Так, завжди похмурі жінки дуже часто виглядають старше своїх років. І через роки негативний настрій стає гірше. Я часто помітив, як погані емоції впливають на зовнішній вигляд.



Поза «Ложки» Звісно, ви не можете тримати посміхання і доставити все дрібно. Що відбувається в житті. Однак наше ставлення до проблем і труднощів залежить від світогляду в цілому. Ви, ймовірно, помітили, що позитивні люди буквально випромінюють позитивну енергію. Не дивно, що ці жінки виглядають молодшими. Вони відчувають себе молодшими!

Не секрет, що зайва вага впливає на зовнішній вигляд жінки. Однак, як і зайва тонкість. І перший і другий візуально може вікувати людину, змінити його зовнішній вигляд на гірше. Крім того, фізична форма безпосередньо залежить від здоров'я, благополуччя і того ж настрою.

р.

Жінки, які змогли потрапити в свою ідеальну вагу і знайти контакт з тілом завжди виглядати молодше. Вони не критикують себе і не намагаються дотримуватися поставлених ідеалів в стилі «90-60-90». Такі жінки знають, які продукти харчування та які режими найкраще підходять.

Стиль в одязі - це ще один ключ, щоб виглядати молодим. По-перше, речі, які не відповідають віку жінки або статусу, візуально додають додаткові роки. У деяких випадках це може виглядати смішно. Я думаю, що ви обов'язково бачили жінок в кучерявих дівчат Здавалося б підкреслити свій вік ще більше.



На нашому сайті ви знайдете статті GettyImages Fashion. Ми говоримо про те, як не одягатися зрілими жінками. Ми також ділимося інформацією про стиль і свіжі тенденції.

Занадто яскравий і помітний макіяж виглядає однаково погано на молодий дівчина і зріла леді. Перший буде виглядати набагато старше років, а другий підкреслить особливості обличчя, які віддають віку. Багато людей навчають мистецтву живопису на роки. Але сьогодні це не складно, адже є багато відео-уроків в Інтернеті.



Французькі жінки вважають, що старша жінка, коротше її волосся повинно бути. Ви можете не погоджуватися з цим. Однак старші жінки з тривалим волоссям часто виглядають старшо. Стильна коротка зачіска, навпаки, молодша. Я дивлюся, якщо ви погоджуєтесь з цією ідеєю.

Погані звички Крім того, зовнішній вигляд дуже сильно впливає. звичокй З'їсти склянку ігристого на святі одна річ. Паління або вживання алкоголю повністю відрізняється. Напої і куріння жінки практично завжди виглядають старше свого віку. Ваш зовнішній вигляд або голос говорить для себе.



Поза «Ложки» Що ви думаєте Жіночі риси Чи можна потрапити на цей список? Чи можна сміливо поділитися своїми особистими критеріями або критикувати їх, чому ні? Ми побачимо вас в коментарях!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное