Як подорож до Єгипту захищав матері-в-право, щоб вона не дала сина на дверцятах

«Похід до Єгипту був незабутнім минулим роком. У мене мій хлопець запропонував мені. Ми приїхали так щасливі від відпочинку, ми врятували гроші разом. Тільки мама нареченого була проти шлюбу, написала вставку Lena.



Я підозрю, що Леша пропонувала мені. Ми разом протягом трьох років, ми 22 і знаємо про одне одного. Упродовж 6 місяців ми затримали довгоочікуваний відпочинок, і Леша прагнула зробити це незабутнім. Що сталося. Я був в сім-му небі, поки ми побували свою матір після поїздки.



Для двох років ми живемо разом з орендованим корпусом, вивчаємо та працюємо в неповний робочий день. Допомога батьків: збереження буде проходити, потім трохи грошей. Мої батьки живуть з міста. Вони люблять Lesha дуже багато, не на всіх проти мене одружитися 22. Моя мама завжди сказала, що вона і її батько також почали з нуля, разом це завжди простіше.



Після свят ми пішли відвідати батьків Леша, він сказав, що вони шукали нас. Я був щасливий, тому що я знаю, що це був час, щоб отримати разом з чоловіком. Це не до тих пір, як я очікував. й

03039, Україна

Мама Леша розлучається, виявилося, що ще раз вона отримала разом з деякими середніми хлопцями. На ніч вона не могла відмовлятися від нас, навіть чай не дуже п'яний. Лешинський брат живе неподалік, тому ми пішли бачити його. На наступний день мама Леша прийшов і сказав, що він був занадто рано для нього, щоб одружитися.

Вона вважає, що син зобов'язаний допомогти матері фінансово до тих пір, поки він має сім'ю. На її думку, Леша повинна пройти навчання з університету і принести гроші на будинок протягом декількох років. Її батько пішов з молодими дітьми 15 років тому. З тих пір, як і батько, мати високі сподівання, що її сини не лікують її.



Леша не відмовляється від матері, але тільки хоче почати сім'ю. Вона також згадувала свою подорож до Єгипту. Важко підрахувати, скільки грошей ми кидаємо на відпочинок, вони кажуть, що краще витрачати гроші, щоб виправити її витікаючи дах. Так, це витік, але що це робити з нами? Ми не взяли грошей на поїздку, а мати-в-право не старий, вона тільки 45 років. Ніщо не заважає їй отримувати роботу. Але чому, якщо він забезпечений сином і ніжним?



Після того, як ми повідомили, що ми не отримали бродіння від неї. Без благословення не буде щастя в сім'ї. Не знаю, чому вона не схожа на мене.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное