Чому ви не повинні попросити маму, щоб відновити, якщо вона ще хоче працювати

"У вас все ще мало, залишатися з неї!" Ви будете рости і робити це! є однією з класичних фраз, які батьки люблять розповісти своїм дітям. Тільки я, наприклад, виріс, і стипендії стереотипів про вік, які існують в суспільстві не пішли. Часто нечутливі зауваження інших людей призводять до того, що людина розвивається вікй



GettyImages Сьогодні редакція "Сайт" Розуміє вікизм. Ми розповімо, що ставлення та стереотипи діють як каталізатор для вікової дискримінації. Хто знає, що ти можеш помітити щось схоже на це.

Хірургічний комплекс (з англійської мови. вік - "age") вікова дискримінаціяй Це спостерігає всюди, особливо часто зустрічається в області роботи. Тим не менш, навіть частіше стереотипи про конкретний вік ковзання в звичайному житті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення про виникнення позитивних новин (@positivenewsuk)



Ви навіть не розумієте, що ви вчиняєте нечутливим іншим особам. Крім того, іноді нам здається, що ми віримо, орієнтуючись на вік співрозмовника, колеги або навіть родича. Але це не так. Нижче ми пропонуємо ознайомитися з типовими ситуаціями прояву віку.

Стереотипи про вік. Я думаю, що ви знаєте, що пошук роботи після 40-45 роківЗазвичай складно. Зацікавляючи молоді кваліфіковані фахівці, що підтримують нове покоління. І здається логічно, що вказуючи бажаний вік працівника в вакансію нормально.

Однак в Росії забороняється це зробити на законодавчому рівні. Це чудовий приклад. вікизм у професійній галузій На жаль, не всі наступні правила. В результаті пошуку роботи для людей більш зрілого віку вже очевидно звуження. Ви думаєте, що має бути віковий ліміт на вакансії? (Пригода: Якщо ви погоджуєтесь, ви можете зв'язатися з лікарем.)

751666.

Спілкування з похилими родичами, люди переадресують їх у відставку, щоб не процідити знову. Це те, що вони називають автомобілем. У той же час, здається, нормально для своїх зрілих батьків, щоб нянькі були назавжди. Але життя після 50 може грати з новими квітами. Так, і робота тільки для радості! Не дайте своїм старшим родичам непотрібні поради. Вони здатні вирішувати себе як жити.

Ще одна припливна звичаї полягає в тому, щоб дати літні родичі подарунки, пов'язані з домашнім і життям. Якщо ви свідомо подаруєте інсталяцію: «Діти вдома, тримати її чистою, тільки мати справу з родиною». Але ваші батьки або бабуся можуть мати багато інших інтересів і захоплень. Про це



й Безкоштовно Яскравий знак віку - Відповідність вільно спілкуватися з людьми старшого віку Через свого віку. Що я можу сказати мій бабуся, тому що вона не розуміє? Крім того, іноді мова йде про те, що онуки роблять це через силу, приймаючи до родичів як обов'язок. Чому б ви не поговорили про вашу онуку на шляху знецінення?

Ось ще один дуже реальний приклад. Щоб розповісти жінці, що вона виглядає молодше свого віку, надаючи їй красу, неприпустимо і дурно. Чи краса прерогативна молодят? Не всі! Не дивно, що це призводить до виникнення комплексів у людей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений стиль на 60! (@style_in_sity)



Використовується для моди. вікові категоріїй Однак ці дні старші люди не повинні ховатися в шарах sullen senile одягу. На жаль, дідівці, одягнені яскраво і оригінально, нерідко викликають відродження в суспільстві. Це вікизм у його найгіршому віці. «Що носити? Це просто непристойна для свого віку! є яскравим прикладом стереотипного мислення.

Ще кілька стереотипних думок, «Ви дуже добре здоров’я, незважаючи на ваш вік», – це непристойний комплімент від лікаря. Так само, як краса. Суспільство штучно накладає на нас ідею, що старий вік обов'язково хвороби, халат та інші неприємності. Чому не сприяє здоровому способу життя для всіх?



Для десерту ми залишили майже заборонені теми любові. Після цього, як правило, прийнято, що старші люди не можуть мати бурхливий особисте життя. Більш того, нові стосунки з дорослими можуть бути викликані непристойними. Але хто придумав цю норму? Чи можуть тільки молоді люди їхати на дати? Звісно!

Це дуже важливо, що є більше і більше продакшн-блогерів в Інтернеті. Це літні люди, які говорять про їх життя. Вони хочуть донести важливе повідомлення до своїх однолітків: Немає вікових обмеженьй Ні в роботі, ні в внутрішніх справах, ні в любовних справах. Ми хочемо поділитися цим обліковим записом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@golikova.class)



Зустріч Тетяни Голикова. На своїй сторінці Instagram вона розділяє деталі свого особистого життя з послідовниками. О, yeah, вона 58 і вона гордість її віку. Ці люди надихають і змінюють мислення суспільства для кращого.

З редакційної установи, щоб люди не заробляють вікВони не повинні відчувати, що їх параметри обмежені. Введіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації. Ви хочете дізнатися нове ремесла? Попереду! Ми віримо, що людські здібності безмежні. Головне, щоб і зробити.

Що ви думаєте про це? Повідомляємо мене, якщо ви помітили ознаки віку, які ми говорили про це. Чекаємо Вас!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное