Коли це час, щоб підготуватися до старого віку та перейти до канонічного харчування?

Натуральне старіння організму відбувається швидше або повільніше залежно від того, як він зношує. Це впливає на спадковість, але більшою мірою життя. Нездоровий спосіб життя, крім нездорової дієти, призводить до того, що людина може вікти двічі так швидко, як якщо він займався спортом і правильно харчуватися.



Один ентузіазм і оптимізмом не вистачає, щоб відчувати себе в старій вікі. Це потрібно подбати про молодого віку. Їжа є те, що дає силу і може скорочувати століття. Щоб змінити шкідливі звички, необхідно, перш за все, позбутися від комфортного мислення про широку кістку і заспокійливих історій, які ви не дійсно їсти нічого, але краще.



Надмірна вага впливає не тільки на зовнішній вигляд, вона призводить до швидкого зносу тіла, через це люди з додатковими фунтами виглядають 15-20 років старше їхнього віку. Крім того, вони відчувають себе поганими, є хронічні захворювання і постійна втома.

Потрібно зупинити мислення, що правильне харчування є дорогою, без смаку і без використання. Якщо ви думаєте, що ви їсти мало і одночасно отримаєте жир, починайте писати все, що ви їсти протягом дня в ноутбукі. Ви дивитеся, скільки речей йде без пошуку прямо в роті.



Дуже важлива дієта для організму, щоб працювати як швейцарський годинник. Сніданок, обід і вечеря в один раз позбавить від звички їжі, піде додаткові сантиметри від талії. На додаток до того, що буде легкості і гарного настрою, проблеми сну зникнуть.

Для дотримання правильного харчування необхідно просту продукцію: крупи, м'ясо, сир, яйця, рибу. Ви можете диверсифікувати їжу, змінюючи тип білка і гарнір. Не забудьте про свіжі овочі і фрукти, клітковина допомагає поліпшити обмін речовин і очищає організм токсинів.

р.

Солодкі бункери, цукерки та швидка їжа є пустою їжею. Така їжа сприяє звільненню інсуліну в організм, після чого людина хоче знову харчуватися. Це веселе коло, з якого важко вийти, але це можливо.

Вправа не менш важлива, так як обмін речовин знижується, і все їсть залишається з нами протягом тривалого часу. Але в зрілості краще знизити тепло, щоб не завдати шкоди собі. Ви можете зробити йога, танцювати, ходити якомога простіше в свіжому повітрі. Ви не будете любити фразу «не їсти шоколадний бар, а потім працювати в тренажерному залі» – Ви не будете працювати. Зрозуміло, але впевнено йти до мети - бути здоровою і активною людиною.



З У мене було багато проблем зі здоров’ям. Основою поганого здоров’я було малорухливий спосіб життя і раціональне харчування. В лікарні з гострим панкреатитом через те, що майже щодня заважають енергією з каву. Почав мені енергію, а потім розпочато проблеми. Слова не може виражати фізичний біль. Я ніколи не відчував себе так безпомилково.

Р

На місяць після інтенсивного догляду за госпітальним ліжком я був відновлений. Лікар настійно рекомендується принаймні два тижні, щоб утриматися від жирних і солодких продуктів, віддають перевагу супам і безсмаковим кашу. Хочу сказати, що з тих пір я використовую для їсти 4 рази на день і обов'язково їсти гарячий суп регулярно. Немає швидкого харчування або торта. Все впав на місце. Я дуже впевнений, що якщо я почав їсти цей спосіб раніше, я не маю ніяких проблем зі шлунком 25. Процес старіння не може бути припинений, але він може бути прискорений, якщо ви не з'їдете неправильно.

Як планувати дієту? Чи є вам простіше зробити меню на день, або ви завжди будете готувати їжу поспішати? Побачити свій досвід у коментарях, дуже цікаво дізнатися про ваші досягнення.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное