Переваги наших апартаментів, які після переїзду в США здаються неможливим щастям

Коли ми любимо переваги життя за кордоном, ми хочемо забути про безліч переваг, які ми маємо вдома. Навіть ті, хто пішов з США за мрію сказати, що плоскі З точки зору комфорту значно втратити житло від пострадянського простору. Це дійсно правда?

р.

У Сполучених Штатах, моя дружина і я зараз в нашому четвертому році. Вони вперше мешкали в Південній Кароліні, але через рік вони переїхали в Каліфорнія. Це набагато цікавіше і не як дика, як на півночі країни. Хоча ми з Уралу, тому що в цьому плані ми не маємо дискомфорту, говорить Антон.



Я знаю, що мої співвітчизники люблять сміятися в американських приватних будинках. Вони кажуть, що все зроблено з фанери і ДСП, мінімум надійності, збивають - опадають і так далі. Я не можу підтвердити ці оповідання. Коли ми відвідуємо наші друзі, ми не помітимо ніяких незручностей. Він теплий і досить тихий всюди. й

Я не можу сказати, що про американські квартири. Хто знає, моя дружина і я не можу пощастити. Але де ми пішли, аудієнтація наших сусідів була надзвичайною. Здавалося б, що стіни не тільки тонкі, але деякі витікають навіть. й

Р

«У плані тепла все дрібно. Але де звукоізоляція? Звісно, наша людина не здивує, що на сусідній карелі можна почути. Але тут ми знаємо, що люди тихо говорять про за стіну. Ви все ще повинні звикати до неї, людина відроджує.



Вам потрібні міжкімнатні двері? «Новий недолік – відсутність міжкімнатних дверей. У американській квартирі один номер плавно протікає в інший. Це може здаватися як плюс, коли навіть невеликий будинок відчуває більш просторий. Але той самий «чип» повністю позбавлений особистого простору.

Я не можу відключати себе і працювати або робити інші речі. Ось чому ми маємо сім'ю двох, але що якщо ми були, скажемо, п'ять? У російських квартирах кожен номер ізольований. І це чудово.



Третя точка полягає в тому, що Американські кухні просто крихітні. І це незвичайне навіть для нашого чоловіка, який затирається на кухні складно здивувати.

«Це те, що американці варять тільки на кухні. У вітальні готують страви і ласощі. Так вони роблять кухні настільки маленькими, що ви хочете втекти звідти, як тільки ви варили їжу, Антон говорить.



Завжди цікаво знати думки людей, які змогли порівняти життя в різних країнах. Все відомо по порівняння. І тому, що ці люди, як ніхто не бачить прозу і мінуси. І багато переваг, які ви керуєте ігнорувати, коли ви живете в одній країні, пам'ятайте, коли ви переїжджаєте на місце, де немає.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное