Історія від життя, після чого бажання допомогти іншим і допомогти тим, хто потребує зникне.

У будь-якому місті будь-якої країни є такі. Brazen люди. Це явище воістину міжнародний. Деякі з них можуть мати господині. Хто не може бути щасливим з родичами. «Аудит – це другий щастя», – розповідає популярна казка, але скільки нервів їсти з інших.

р.

Один з наших постійних читачів написав нам і поділив його історію. Його ситуація, на нашу думку, є досить виграшним. Але це не було ніякої негативності. Здавалося б, що кожен виведе висновки для себе.

Недостатні люди: Привіт, Шановні "Сайт"й Я прочитав свої статті на довгий час і я допускаю, що я знайшов їх досить корисним. Я також зацікавлений у слуханні від ваших читачів. Я мав причину писати.

Ви знаєте, що я живу окремо. Це сталося через деякі обставини, які я можу навіть писати про майбутнє. Але точка залишається. У мене є улюблена робота в офісі, для якого я не дуже лаціна, щоб отримати вранці майже кожен день.



Я люблю ходити, це життєздатність, сам офіс не знаходиться в районі дощовика міста. Особливо зараз, що сніг падає, і ми повинні маневрувати між брудними сірими палями замороженої води і грязь на дорозі. Добре, це океї, буває.

Я хочу зустріти смачну піцу. Для цього потрібно зробити хороший гачок, але місцеві піцерії мали смачну начинку і вигідні ціни. Що ми робимо, ми повинні йти.

На шляху до піцерії я помітив невеликого натовпу деяких дівчат. Вони полотенували, з яскравими цвяхами і яскравими орнаментами. Незважаючи на те, що їхні наряди нагадували мене з гіпсових суконь, я помітив, що вони всі місцеві: блондове волосся і веснянки не дадуть вам лежати. Моя куріозна перемога, і я очолила прямо на гучну компанію.

Були чотири. Найстарші за зовнішнім виглядом були 19-річні, і найменші, ймовірно, пішли до школи. Дівчата вішали біля великої картонної коробки і змащені люди, що проходять. «Дядько дайте собаку гроші на їжу». Ви бачите, бідна дівчинка замерзне. Я виглядав всередині коробки і побачила шашпунд з ручними очима просто лежачи на деяких ганчірках і не переміщаючись.

780499

Я не люблю тварин. Особливо собаки. Постійно гойдалка, сяйво і сяйво все, що приходить до очей. Але це дахшунд здавалося мені так втомився від життя і явно хворий, що я був навіть якось м'яким. Він подарував Gypsies деякі гроші і пішов на піцу. Пройшов день, як і раніше, спокійно.

На наступний ранок я прокинувся пізно. вихідні. Не було нічого робити, тому я вирішив взяти прогулянку. Мої ноги приймали мене на місце, де я бачив дівчат з собакою вчора. Вони були всі, що не здавалося б, Я зіштовхував деякі дрібні речі в кишені і підійшов до молоді. Замість привітання, я запитав дати гроші. Що я зробив.

Як я відійшов від пучок дітей, я раптом зрозумів, що я відчував себе шкода для торментованої тварини всередині брудної коробки. Після розмови з дівчатами, навіть купуючи їх піцу, я ходив додому з собачою погойдалкою з холодом (як вона вийшла) і пакетом корму для собак.

Ми провели всі вихідні в оксамиті, і пішов до магазину, купили теплий диван. Виявилося, що Sardeli має невелику масу, пов'язану з відсутністю їжі, кілька більш непереборних проблем, але загальне все не погано. Сардель, як ви можете здогадатися, я особисто назвав собаку.

7670644р.

Весь тиждень ми лікували і звикли до нового життя. Собака була розумною і спокійною. Він не кинувся, але спокійно в теплій куті. Ми пішли на прогулянку, коли нам потрібно. Трохи трохи, тварини було відновлено.

Про тиждень і половину, і тому пізніше, доводилося доїхати до цього місця піци. Дівчата, звичайно, пішли. Але після прогулянок трохи далі 400-500 метрів я відкрив компанію вже знав. Вони знову називають чесним народом, вказуючи палець на меншій картонній коробці.

Як я прогулявся, я автоматично виглядав всередині. Там був невеликий джгут. Енергетичні очі, дивлячись на мене. На вухо досить жовтий пластик. Отець, це санітарна марка! Тепер я вирішив поговорити з маленькими бастарами. Але діалог не працює.

«Не заважати роботу, дядько. Ви прийняли собаку, і ми не маємо ніякого підстави. Ви отримали гроші? Ми повинні харчуватися. До речі, в той час як я говорю з ними, компасіонат дідусь подарував дітям 50 рубльових векселів, обтяживши «погану». Для всіх своїх заперечень, дівчата реагують надзвичайно агресивно і неадекватно. Пассбі перетворилася навколо.

Р

Я пішов. Тепер покажіть вам, який собака це з таким цікавим тегом. Ви не можете. Так, це променева собака, але є кілька нюансів:

  1. Вона відмінно здорова, має правильні щеплення і стерилізується.
  2. Зареєстровано в спеціальній базі даних.
  3. Дестройс щурів, що означає боротьбу з можливим поширенням інфекції.
  4. Покриття їстівних виробів на місцевій території.


Так, просто так ви розумієте, що собака зареєстрована. І ви не можете зробити гроші з неї. До речі, Сардель сильно зловживала, тому я дуже сумніваю, що хоча б частина фондів, які «Гіпсії» з пасторів-поїхали живити тварин.



Коли я отримав додому, я думав важко. Саме так багато аудаї, потрібно використовувати тварин, щоб заробити ці пені! І натовп чотирьох осіб. На наступний день я вирішив піти в міліцію, щоб вирішити питання. А не були там бджілки, ні картонна коробка. Цирку необхідно перенести. Добре, це погано. Єдине, що радує мене, що зараз Sardella яскравіше до моєї самотності. Я раптом стала собакою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное