Чи можна піднятися в шафу мами, поки вона не вдома?

Більшість наших батьків і онуків знають, що сімейні заощадження. У радянських часів люди змушені зробити кожну покупку дуже акуратно. Після того, як все було розрахуватися, щоб все ще було щось жити до наступного зарплати. Але що про сьогодні? Чи є це ставлення до грошей, що відповідають сучасному світу?

Редакція "Сайт" Ми ділимося сюжетом з нашого читача, який дуже схожий на ці питання. Жінка стикалася зайвою, на її думку, економія її матері-завдання. Ми запрошуємо вас на спекуляцію з нами на боці, і де є баланс між фрагмальною і профлігією.



На другий день свят ми приїхали відвідати маму. Я свідомо відкладав цей візит, тому що в 10 років шлюбу я знаю, що збираються з матір'ю, не кінчаючи добре. У той факт, що мій мама-в-право, Ольга Андріївна, має дуже відроджене ставлення до грошей. Вона виросла у бідній робочій сім'ї, де економія на кожній копійці була нормою. Її батько був звичайним працівником в заводі, і її матір був шов в заводі. Вони працювали багато, і для такої роботи вони отримали мало. Так само, як і більшість людей. Тому дитинство матері її чоловіка пропущена без дрилі. В результаті вона принесла свою дитячу звичку збереження в дорослість.



Так само вона підняла сина. Моя жінка розповіла мені, як дитина, що йому довелося пройти довгий час в одязі, яка більше не мала місця для патчів. Він попросив матері купити його інші брюки або сорочку, але вона завжди сказала так само: Чому купити новий, якщо все ще є? Фіксований і зберегти гроші? ?



На ранні роки нашого шлюбу я міг навряд чи засудити його купити все. В тесті перетворилася банальна поїздка до магазину для круп. Що ми вирушили кілька магазинівІ мій чоловік написав ціни на товари, які нам потрібно. Після того, як він порівнював цінні теги і вирішив, де і що було дешевше, щоб купити. Такі покупки зазвичай останні 3-4 години. І все за користь кількох десятків гривень. Нестерпний. На щастя, через кілька років вдалося змінити ставлення чоловіка до грошей.

р.

Але мати-в-право не можна змінити. вона так багато. свінгериІноді він виходить за межі адеквації. Ольга Андріївна ще працює, отримує хорошу зарплату, але немає питання про покупку нового. Я бачив нове пальто в її шафі. Я не пам'ятаю, що моя мама була однаковою. Такі пальто з великим коміром деяких хутра були модними 30 років тому.

Як мати-в-право вдається зберегти речі в цій державі? Я запросив її про це і отримав традиційну відповідь: «Діти повинні бути збережені, і гроші повинні бути збережені». Виявляється вона тільки обурює це пальто кілька разів. Тепер, як музей експонати, флаути в її шафі. В той час як мій мум, що за кілька сезонів, і довгий час, як забутий, вона колись мала таку річ. Щоб бути чесною, логіка моєї матері-в-прави абсолютно неприпустимою для мене.



Моя мати-в-право часто прийшла до нас, щоб побачити сина і бабуся. Я нічого не хочу, щоб наша дочка була потрібна. Так мій чоловік і я завжди намагався дати їй все, що вона потрібна, дав її побажання. Ми придбали красиві і дорогі речі, іграшки, ляльки. Він любив дочку, що йому не вистачає в дитинстві. Звісно, наша позиція в виховання дитини була дуже не схожа з матір'ю. Про те, як ми не живемо правильно. Чому ви навчите дитину розкоші з раннього віку? Використовуйте все в житті. Він виростить некомпетентний і стане змістом, вона повторюється.



Звісно, я не мовчав: Ти, Ольга Андріївна, жити в минулому. Для Вас 10 грн ще багато грошей. Нехай наша дочка виростає в розкіш, як ви скажете, і не ходите в патчі, як ваш син. Але мати-в-право не зупинився: Наше покоління виросло на збереження. І ви голодні. Однак, коли ми приїжджаємо в гості, таблиця матері-в-правила щедрою, без економії. Добре, що вона не потребує грошей на їжу. Що ми живемо. Хто не може бути змінений, але це не означає, що ми повинні жити таким чином. Це різні часи.

р.

Хто ви підтримуєте? Ми ділимося з нами в коментарях про збереження грошей. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное