Коли провідні фахівці дозволяють харчуватися перед сном

Якщо ви коли-небудь спробували коригувати свій раціон, ви, напевно, дивилися, «Чи можу я їсти перед ліжком?» Про цю тему постійно говорять фахівці харчування та інші фахівці харчування. В результаті думки часто відрізняються.



Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, які продукти не викликають шкоди, якщо ви їсти їх вночі. На сьогоднішній день ми спробуємо відразу знебоюватися і для всіх міфів, що пізня вечеря є поганою ідеєю. Зацікавлений? Дякуемо!

Вважається, що якщо ви їсти перед сном, бродінняй І так як вночі ми не відходимо будь-яку енергію, всі харчові продукти обов'язково перетворюються в жир. Проте, як перший, так і другий міф.

р.

Що таке, калорії Це постійна змінна, яка не змінюється залежно від часу доби. Також залежить від того, що ви їсти і скільки ви їсти. Якщо ви отримуєте правильне харчування, ви не отримаєте бродіння.

Якщо ви їсти карбюри, ваш шлунок не буде вдячний вам. Перелік продуктів, які не повинні їсти на ніч для будь-яких матів, очолюваних бобовими. Як курча, горох або квасоля. Також встановіть чорний хліб і капусту до ранку.



До речі, під час сну організм дійсно працює повільніше. Але ця зміна не так велика і займає близько 10-20% звичайного обміну речовин. Ви можете їсти на ніч. Вважаю, скільки ви з'їли весь день. Все потребує балансу.

Вся справа «Чи можу я їсти перед сном?» - це чисто індивідуальне питання. Рішення дуже залежить від вашого харчування. Якщо ви шукаєте сніданок на обід і вечерю, то чому б не було? Якщо ви не експериментуєте з їжею. У цьому випадку необхідно простій і режим.

Так чому люди збирають вагу? Дуже просто тут. Подумайте про те, що люди, які працюють в кінці зазвичай їсти. Як правило, це шкідлива жирна їжа або швидка їжа. Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше думати про здоров’я. Ось де надходить додаткова вага.



Крім того, солодкі, гострі або жирні продукти призведуть до загострення нервової системи. У деяких випадках норадреналін може піднятися. Це гормон, який запобігає нам від осені. Це можливо, якщо ви їсти щось з напівфабрикату м'яса перед сном.

Якщо необхідно їсти пізно, пам'ятайте про важливе правило. Подача на пластину в вмісті калорій не повинна перевищувати чверть добової норми. Найкраще планувати щоденну дієту заздалегідь. Але що якщо людина з'їхала досить протягом дня, але пригнічує щось ще?

У таких ситуаціях на допомогу приходять легкі страви. Наприклад, вам допоможе білок омлет (жовтень можна залишити на сніданок). Ви також можете їсти невелику кількість горіхів, грецького йогурту або сиру. В результаті ви будете впасти досить швидко. І вранці не буде ваги в шлунку.



Якщо у вас є проблема, що падає, то добре продумана вечеря допоможе вирішити це. Досить збагачувати продукти, що містять велику кількість мелатоніну. Це гормон, який регулює якість сну. Знаходиться в вишні, горіхах і навіть кукурудзяному кашу.

Що робити з обсесією? Іноді люди завжди хочуть харчуватися вночі. Ця тривожна дзвоника розповідає вам, що потрібно для аналізу дієти. Ви, ймовірно, не їсти достатньо білка в день. Тому їсти більше яєць, курки або риби. Також приїжджаємо в ручні повільні вуглеводи, наприклад, різні каші.



Акуратуйте себе протягом дня, щоб увечері ви просто не хочете їсти занадто багато. Я думаю, що це! Нагадуємо, що Ваше здоров’я в руках. Що ми їсти. Це правда, що не варто забувати. І найголовніше, не соромтесь собі, що ви не зможете самі зробити. Зайдіть на зв'язок з тілом і подбайте про себе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное