Молодий lodger показує, як чистити килим з давньою дідовим методом

Життя іноді вчить нас речей, які ми ніколи не очікували вчитися. І один день мене запитав, Як очистити килим на домуй І що дав мені всю історію і інструкції про те, як насправді це зробити з найменшою втратою.

Як чистити килим в домашніх умовах я вирішив жити окремо від батьків. За деякий час я шукав в оренду квартиру в Інтернеті і припинив в хорошій двокімнатній квартирі на першому поверсі.

Першими дверима квартири веде до невеликої вестибуляції, де є ще дві двері: шахта і сусіди. У цьому маленькому коридорі був ковролін.



Якщо це було літо, я знаходжу цю доріжку до миття автомобіля і як нормальна людина для промивання копій. Однак погода не була хорошою, тому цей варіант знизився. Навіть якщо у мене був цей килимок, я не був там, щоб висохнути його. Він заборонив його, і запах не був кращим.

А коли я думав про те, що робити з цим ковроліном, він заснідав. Я дивився назовні і вдарив мене! Вишуканий спосіб очищення килимів з снігом. План дозріває в голову миттєво.

Я назвав мій бабуся і попросив, якщо вона була блюка. Я дивився на мій запит, і я дивився. Я не думав, що мені потрібна технологія в 2021 році. Сайд - зробив: втекти, взяв радянський вибивач і почав.

Щоб почати з того, як я прокочував килим, витягнувши його на вулицю і кладемо її пальцем. Він посипається снігом зверху і почав удар. Я блю, і в той час як я потрапив, я думав про попередні окупанти квартири.



І знову закочував ковролін, і починав ще раз. В той час як я був бджолиний, я думав про землеробство, який орендував мене квартиру з цим килимом.



Я сучасна людина, я не знаю, як чистити цей килим з снігом. Я зробив це вперше. Поверніть ковролін і збийте його кілька разів. У відео в інтернеті не намагалось так важко.

550250Р. 3700Р.

Потім я вішала його на пральних стійках. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. І знову почали збити частинки зайвого снігу. Це необхідно зробити акуратно, інакше в кімнаті він буде розтопити і буде шпинделя. В той час як я потрапив, я думаю про сусідів, які, очевидно, не подбали про гігієнічний стан тамбурину та ковроліну з слова «усе». й



І дайте йому висихати деякі повітря і взяв його додому.



Я не можу сказати, що результат вразив мене, але я був трохи щасливим. Жилет чітко ставати набагато свіжіше і більше тиди.

Обов'язково напишіть, як ви впоралися з килимами і ви коли-небудь очищали килим з снігом? Мапа Я зробив щось неправильно або ви знаєте краще. Тоді я буду скоригувати в коментарях, я знаю для майбутнього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное