Олександр Ширвіндт на абсолютну непідготовленість нашої людини за багатство

19 липня 2019 року популярно улюблений актор, режисер і телеведучий Олександр Ширвіндт відсвяткував свою 85-річницю. «Коли я повернув 85, я думав, що це досить серйозна фігура для формування», – пише Олександр Анатолійович у передмові до автобіографічної книги «Голова Обітуарії».



На своїх сторінках ми знайдемо спогади про сім’ю та близьких актора. З своїм властивим почуттям гумору, ювілей розповідає про кіно, театр, друзі. І, звичайно, він ділиться думками про життя.

https://www.youtube.com/watch? v=CXEEQUcIkLc

Редакція "Сайт" Я вибрав найцікавіше, на нашу думку, виписки з цього та інших книг Олександра Анатоліївовича до приміщення читачів з ними.

«Велос з обітуарії» «85 років є вражаючою датою, звичайно, але вік не розмір фігури, але стан розуму. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@docsolo.ru)



Я використовую для того, щоб вік пенсії був умовним, придуманим. Але насправді деякі облікові записи тут, вгору, або соціологи божественно правильні ці умови опускаються тут. Все повинно бути вчасно. Кожен розуміє це і говорить, Досить! Зробіть спосіб для юнацтва! Я не можу накопичувати нічого. Вони говорять, і вони не рухаються.

«Милітарно юнацькі чоловіки повинні бути відкидані від кліщів. Для браку скель - знижка. Я – банківська справа. й

«Сходи йдуть ... Більшість, різні медіа-виставки вимагають особистих спогадів своїх однолітків. Поступово ви стаєте коментаром на книзі інших життів і доляньок, а пам'ять ослаблює, епізоди плутають, тому що старий вік не коли ви забуваєте, але коли ви забудете, де ти писав так, щоб не забувати.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@imperiya.muzyki)



На жаль, не потрібно розпадати, якщо ви згадуєте слова сатириста Дон Амінадо: «Для того, щоб інші не занурилися, коли ви померли. й

Виявляється, що в житті я один коханець. Це, людина, яка руйнувала життя тільки однієї жінки. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Жанна Попова (@zhannapopopova_singer_official)



«Це, мабуть, добре, якщо дружини розсмоктуються у своїх чоловіках. Але я думаю в кінці, це може зробити вас божевільним, коли ви постійно розчиняєте.

«Діти не розуміють своїх батьків, які дають. Але це не конфлікт. Конфлікт є небажанням зрозуміти, що ви не розумієте. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shirvindt)



«Сучасні жінки. Все приємно, що вони йдуть додому, і я думаю, що вони будуть рости, і не зможуть запам'ятати мене, і я не пам'ятаю мої великі Бабця трохи простіше. Але навіть тоді я знав тільки одне, що добре. й

"Я помітив, що я жив тільки на тих, хто кохав: голосніше крі, чим сильніше почуття. З людьми я не люблю, я спокійний і розумний.

Добрі слова повинні бути написані на ранній ранній ранок: до вечора ви починаєте сумніватися в їх щирості.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@messoylidi)



Для того, щоб бути сито перевірок, так коли вони хотіли сказати щось, вони сказали Aesop мову. Через це театр став більш складним, більш винахідливим. Кожна бажала побачити шоу, поки вона була закрита. Тепер є загальне нехтування - що ви хочете грати, що ви хочете закрити. Не відомо, що краще. й

«Кар’єра – це міра ванності, і мій ванільність дозується з потребою не випадають з кліпу гідних людей. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shirvindt)



«В цілому, як мій господиня Раневська використовується для того, щоб сказати, всі замовлення, дипломи та звання є траурними поставками. й

У житті головне - утрудненство, манічна урбанність. Майбутнє людини буде визначатися генетикою. Я впевнений, що освіта нецензурна. Все залежить від вас. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Поезії_поемів (@evgeshka.poeziya)



Подруга шахти, трохи молодше мене, але вже з чотирьох нападів серця і задишки дихання, побудував будинок, жив в ньому протягом шести років і ніколи не був на другому поверсі: він не може підійти. Має чотири поверхи. Бо сусід побудував триповерховий будинок, він потребує більшого. Саме психологія повністю непідготовлена за багатство. й

«Одно не існує в відчуттях ненависних, подразнень, відторгнення, розпаду і затирання цілодобово. Необхідно ваза, люмен. Життя один... Так, в будь-який кошмарі, необхідно намагатися виглядати позитивні емоції. й

Котирування з книг Олександра Ширвіндта «Оголова обітуарію», «Склероз, розсіяний в житті», «Передні двори біографії».

25 листопада 2020 року Олександр Ширвіндт та його дружина госпіталізували з пневмонією та підтвердженим тестом COVID-19.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@evsey2011)



З лікарні актор написав шламовий лист читачам газети «Московський комсомолець». «Я не запитав, ти назвав. І ви пообіцяли не запитати мене, як я відчував. Я не відповів. Але в той же час ви попросили мене, як я відчував про раптову популярність, що надійшло мене через хворобу. Я тебе скажу, я дуже здоровий, ніж полум'я в інтенсивному догляді.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shirvindt)



9 грудня стало відомо, що Олександр Анатолійович був виведений з лікарні. Він зумів гуморно прокоментувати своє відновлення в Instagram син Михайло Ширвіндт. Наш редакційний колектив щиро вітає улюбленого актора доброго здоров’я та подальшого творчого успіху.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное