Що робити, якщо ви відмовляєтеся від смачних навіть для чоловіка

Чи може бути надмірна вага, не допускати вас від отримання в романтичні відносини? Які люди здатні до любові і сім'ї? Чому важливо змінити себе і не затвердження інших? Що таке редакційна колегія. "Сайт" Я пропоную нам сьогодні.

До тих пір, поки я не можу пам'ятати, що все моє життя я був добрим. Так сталося, що фігура я пішов до моєї матері. У дитинстві зайва вага практично не викликає незручності. Я відчував себе досить комфортно в моєму тілі. Так що навіть беззаперечні жарти однокласників не змогли зробити мене думка про схуднення, пише Євгенія.



Проте, як я виріс старшим, інші проблеми почали додавати до суворих коментарів про мій зовнішній вигляд. Наприклад, незручність при виборі одягу, а також конфліктів у відносинах з хлопцями. З кожним днем я почав знайомства хлопця, я впевнений, що він прийняв мене і любив мене для того, хто я був. Але в кінці мого вибору все, як один, дав мені жорстокий ультіматум: або я позбавляюся від зайвих кілограмів, або ми частинами.



Я повинен дотримуватися суворих дієт, які згодом змусили мене вирішувати проблеми здоров'я. Я провів всі мої безкоштовної підготовки часу, щоб змінити для любові. В кінці досягла неймовірних результатів. Але навіть після того, як всі мої титанічні зусилля, відносини скоро закінчилися.



Після втрати ваги я розумію, що людина поруч мене не піклується про своє здоров'я або мій моральний стан. І я можу впоратися з образом, їсти його. Так він пішов на сім років. Я знову побудував стосунки, знову загубив вагу, а потім втратив тих, хто спробував змінити.



Вже недавно я зрозуміла причина, що я розумію. Весь час я обрала когось, а не себе. З кожним днем я змінив любов іншої людини, не готовий до будь-яких особистих змін. Ну, я просто мав прийняти себе і любити себе.



Прослуховуючи мій внутрішній голос і розуміючи, що проблема не те, скільки я зважаю, але як я відчуваю про це, я нарешті вдалося стати дійсно впевненою жінкою.

р.

І я знайшов любов мого життя. 17 лютого ми відсвяткуватимемо третій ювілей весілля. І сказати, що три роки цього зв'язку були кращими з мого життя, щоб сказати нічого. Я щаслива!

Ви відчували такі проблеми у відносинах? Ви вважаєте, що ви повинні змінити себе заради коханої людини, або це краще, як наш герой, просто чекати вашої людини, яка повністю приймає вас?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное