Чому я не цінно орієнтований при пошуках консервованого гороху в супермаркеті

Моя мама навчила мене, що завжди повинна бути баночка в будинку. консервований горох Я шкода. І за це я вдячний. У різних ситуаціях це допомагає: приїхали гості, не бажають піти в магазин, хворий - з горохом можна кухарй Від простих винятків до улюбленої гулаш в вершковому соусі.



й І це, Як вибрати правильний консервований горох Я не навчався в магазині. Нерідко прийшли на жорсткий і без смаку. Я мав знайти цей досвід через пробну і похибку, а також слухати поради інших господинь. Зараз 9 з 10 покупок успішні. Я вирішив поділитися з читачами. "Сайт"Як банки гороху визначити, що він буде всередині?

консервований горох Для мене ідеальний ніжний, м'який, солодкий, але не жорсткий і гіркий. Щоб вибрати саме таку, необхідно звертати увагу на сорт зеленого гороху, а також дату виробництва. І є деякі тонкощі.



Сорти «Право» і які написи «відступають» Вони зазвичай використовуються для виробництва. цедрай Про банк Однак напис «браїнових сортів» не завжди присутній. У цьому випадку варто звернути увагу вуглеводи в підвалі. Якщо 5 г або менше - сорт "суп", жорсткий. У м'якому горохі вуглеводи коливається від 6,5 г або більше.

Ще один нюанс. Якщо мітка говорить "відкритий" (попередня в дужках), це означає, що виріб виготовлений з сухої сировини, тобто сухого гороху. Часто дешевше він коштує. Тому не завжди економічні покупки виправдані.



Чому важлива дата виробництва Солодкий горох виходить, якщо він консервований прямо з поля. Важко, Червень, Липень, на початку серпняй І ось чому: пізніше горох (такі ж сорти мозку) перерізають і накопичують крохмальні речовини. Через це його смак стає гірким і терпким на мові.

Згідно з правилами, сорти мозку, зібрані в кінці серпня-вересень, надходять для виготовлення злаків гороху. Але деякі виробники не діють в хорошій вірі: вони зберігають надрізний горох. Для того щоб не слідувати свинцю, при виборі гороха я завжди уважно дивився. Лініяй Я бачу 06, 07, 08 - Я приймаю, Я бачу осінь - Я проходжу.

р.

Інші дати виробництва можуть вказувати відновлення з сухої сировини (як я писав вище) або консервування. раніше заморожений горохй Смак морозива не змінюється. Але не можна вгадати: можливо, заморожити кілька місяців до, або, можливо, термін зберігання вже приїжджає до кінця.

Якщо консервований горох спійманий без гіркоти, але жорсткий, можна додати його до грави, овочевої рагу і супів. Якщо з гіркотою - тушкуйте в молочному і часниковому соусі.



І для випадків, коли горох ще необхідний салатОсь один простий і ефективний lifehackй Залийте моркву з банки, залийте горох окропом, покрийте банку рушником і залиште його до тих пір, поки він не охолоне. Незабаром горох стане м'якше.

Якщо є така можливість влітку, спробуйте приготувати зелений горох на зиму. Це варіант занадто!

Знаючи ці нюанси, при покупці ви будете впевненість у собі Ви не можете купити коту в сумці. Отже, від цього буде менше розчарування і розчарування.

Херсон

Як вибрати якісний продукт, який ви керуєте? Поділитися ним в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное