Рекомендація няні, яка змогла пропанувати чотири роки від німів без проблем

Молоді мами постійно повинні зіткнутися з багатьма складними завданнями в процесі підвищення своїх малюків. Що потрібно лише заспокоїти дитину від ніппа, коли кожна спроба зробити це незмінно закінчується в сильну хістерію незадоволеного потомства! Це точно проблема, що мій найближчий друг Нестя обличчям. Про те, як її вирішити, дізнався з видання, яка поділилася на його сторінку в Facebook, відомий психолог Михайло Лабковський.



Сьогодні про детальні рекомендації, які полегшують виховання дітей? ми вирішили розповісти вам. Ми сподіваємося бачити відгуки про те, чи потрібна інформація для вас. Ми ділимося досвідом Анастасії.

Як милувати дитину від ніппа «Другий день мій мама-в-право прийшов до нас з Бонами». Відвідайте раптово, але приємно, щоб все було спокійно. Але це було так точно до тих пір, поки вона побачила, що її чотирирічний онук Вадима досягла свого улюбленого пустого простору. Так сім'я вечору різко перетворилася в складний тест, для якого Бонс і я був повністю непідготовлений.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І, нарешті, мама Костянтина розповіла нам страшну історію про сина свого друга. Якщо ви коротко підсумуєте свою сутність, це буде звучати щось, як це: «Волода зараз 34 роки, а нездатна звичаї смоктання рум'яного перед ліжком залишається з ним в цей день. І все тому, що його батьки не слухали його з цього обряду.



Поставляючи мене і чоловіка в повному ударі, мати-в-одному з почуттям зверненого дому. Ми, трохи заспокоїлися і тягнемо себе разом, почали розкручувати Інтернет в пошуку інформації про те, як правильно пропанувати дитину від ніппа, якщо він ще важливий атрибут для нього. Я прийшов у публікацію Михайла Лаковського, - сказав Настя.

Основні поради, які допомогли їй впоратися з складною ситуацією, можна прочитати нижче.

Як правило, потреба у животі протягом 3 років зникає у дітей. Але не панікувати, якщо це не буває до дитини в цьому віці. У цьому випадку, перш за все, потрібно аналізувати поведінку дитини і зрозуміти, які функції плюшевих грає в житті в даний момент.



Найчастіше, після 2 років, у дітей, які часто піддаються стресовому курорті, щоб смоктувати піцери. Стрес може бути викликаний ранньою бурінням, фізичним покаранням за погану поведінку, або пастки між батьками. У таких випадках ніпп допомагає малюку зменшити підвищену тривожність і заспокоїти. Тому, ні в якому разі не варто спустошувати дитину для цього або вдатися до агресивних способів сходження.



Викладання дитини на заміну цього обряду з чим ще повинен бути поступовим і ніжним. По-перше, вам потрібно показати альтернативні способи заспокоїти. Наступного разу, коли вражена дитина досягає запіканка, запропонуйте йому гуг або затримую гру замість. Спробуйте ненав'язливо змінити увагу дитини.



Невідкладний спосіб заспокоїння з ніппа також стане ритуалом, який проводиться з дитиною. Однак слід проводити лише якщо дитина погоджується з ним. Заздалегідь слід поговорити з сином або дочкою про те, що після цього обряду, можливість повернути гранату не буде.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное