Чому ви повинні залишатися на зв'язку

Вважають, що всі жінки є конкурентами природи. Будь-який подругаНавіть з найсвіжіших, найпривабливіших і найнадійніших, домовлених. Після того, як все, рано чи пізно, друзі відкриють всі карти, розкажуть один одному всі претензії і будь-які відстані назавжди або стають ворогами. Це правда?

Сьогодні видання. "Сайт" Ми поділимося сюжетом нашого читача, який не чекав трюку з ближнього друга. Але виявилося, що їх відносини не так добре і чисто. Однак краще дізнатися з слів жінки.

678744

З Тетяною навчаємось разом в інституті. Ми були І я одружився, мав дитину. Але мій друг ще в дотик. Ми часто побачили один одного. Вона використовувала для того, щоб я мав бути вдома і дивитися дитину. Тоді вона народила другу, третину ..., пише Катерину (ім'я змінилася).

, доб. 4

«Татяна не поспішала розпочати сім’ю. Майже кожен чайний вечір скаржав, що інший роман не був невдалим. Потім ми ввели її до колеги чоловіка, Віктора. Тексти пісень, а це означає: І я був дуже щасливий, коли вони отримали щось серйозне. І пішов Тетяну на більш високу зарплатну роботу, і її друг також зникнув з РЛР.

Ми простежували декрет, не раджу моїм перевагам. Під помилковим приводом я був пожежний. Не було легко носити всі сімейні витрати, але трохи ми отримали краще. Вони придбали будинок поза містом, почали ферми. Як кажуть, вони на ногах.



«Татина одружений Віктор. Вони не поспішають мати дітей, але жили за себе. Ми пішли на море, пішли на море. Наш зв'язок практично згортається. Рідкі повідомлення в соціальних мережах або телефонних розмовах. Ну, вона прийшла в три рази.

Мій чоловік і я вирішив мати пікнік. Ми думали, чому не запрошують наших старих друзів? Це завжди в місті. У нас є природа, свіже повітря. Тут є місце, щоб перетворитися на відпочинок. А погода буде гарною.

Я назвав мій друг, мав маленький чат. Я пропоную свій план відпочинку. Вона була щасливою, але сказала, що вона вперше проконсультувала з чоловіком, а потім дала остаточну відповідь. Ми отримали Том.

Я хотів би почути її, але я забув, щоб вимкнути телефон. Я пішов за вирощену червоною кнопкою, але потім я чув голос Віктора в трубці. Він повинен просто прогулятися на кухні. Я чекав трохи довше і почув їх розмову. Про сім'ю



Як виявилося, друг у присутності Віктора назвав мене «наступна жінка з інституту, яка завжди розповідає про дітей». «Діти і сидіти на шиї чоловіка». І він (мій чоловік) «бодідний чоловік працює на три, крім роботи і не дайвінг про що-небудь», і дітям «навічно живий руки». А будинок, виходить, зовсім не будинок, але своєрідна руїна. І запрошувати гостей.

Вони все ще говорять, але я не слухав, вимкнено телефон. І були багато чути. Побачити мене і чути майже все. Ми були шоковані. А потім його телефон ранг. Віктор, якби нічого не сталося, сказав hello і сказав, що так, вони приїдуть до відвідування на вихідні. Приходьте тут. Ми чекаємо.



«Прийшла з деякими дешевими консервованими кормами до столу та аналогічними цукерками другого покоління для дітей. Чоловік сказав їм: «Чи ви заробите так мало, що ви не можете купити хороший готель?» Ну, потім. Чи буде ми годувати вас за власними коштами? Наші діти вже голодні. Я повинен працювати. Після бенкету вирушите до станції, щоб допомогти. Що робити.

Не розуміючи, що збиралось або чому вони говорили, щоб. А потім я заглушу. «Чому не у вас є діти?» "Ми не хочемо, щоб, - сказав друг.

Ох, звичайно. Це просто гандуси і некупні чоловіки, як у нас є діти. А інтелігенція, як ви повинні жити для власного задоволення.

На очах вона могла бачити, що вона розуміла все. І Віктор зрозумів, теж. Вони стояли на конфузію за хвилину, а потім в бочку і поголені на вулицю. Нехай вони йдуть. Може бути не дуже гостинно від нашої сторони, але чесно кажучи, жінка сказала:



Звісно, одна історія не може бути розкрита. Тим не менш, часто буває, що люди кажуть одну річ в обличчі, і поведінці повністю недоречно за спиною. Але якщо так неприємнийЧому вони зберігають на зв'язку з ним? Чому вони відвідують?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное