Несподівано світло «Наполона» за рецептом Одеської кухні, за рецептом якого гостям пропонують ransom

Я не знаю, хто не схожий на найсмачніший торт у світі, Наполеон. Можна приготувати повністю різні способи. Іноді необхідно приготувати швидко, але якщо є невеликий вільний час в резерві, варто взяти на класичний рецепт. Редакція "Сайт" розповість Як зробити Наполеон Одеса.



По дорозі мій бабуся розповів мені про цей метод приготування їжі. Рецепт був написаний в її улюбленій кулінарній книзі протягом багатьох років. Я вирішив зробити торт «Наполон» за цим рецептом, і виявився неймовірно смачним.



Тест інгредієнти
  • 600г пшеничного борошна
  • 180г вершкове масло
  • 180 г сметани (жир, бажано домашній)
  • курячі яйця
  • 1/5 ч.л. солі
  • 1/3 ч.л. соди
  • 1 ч.л. оцту (до траншеї соди)


Тест інгредієнти
  • 9 яєчних жовтків
  • 1,5 л молока (жир, переважно домашній)
  • 600 г цукру (червоний, невеликий)
  • 230г вершкове масло
  • 5 ст. борошна пшеничного борошна
  • 1 ванільний под


Інгредієнти для «Наполона» перераховані для торта вагою близько двох кілограмів. Це приблизно 15 шарів тіста діаметром потоків близько 24 сантиметрів.

Почнемо з приготуванням тесту. Перш за все, потрібно викласти вершкове масло на розсіяному борошні і нарізати її в невелику кришку. Потім крихта повинна збиратися в гірці і в середині гірки зробити невелику депресію.



У будь-якому відповідному контейнері збити сметану з яйцем, додати сіль і перемішати до однорідної маси. В останній момент додайте соду, яка повинна спочатку бути відведена оцтом. Готову суміш заливають в депресію гірки і перемішують тісто. р.



Тісто повинна бути еластичною, жирною, не варто прилипати до рук. Розділіть готову масу на невеликі кулі однакового розміру: нам потрібно близько 15-17 штук. Покрийте їх плівкою і вставте в холодильник на 2 години.



Найголовніше в смачному торті є вершки. Щоб приготувати його, потрібно змішати жовтки з цукровим цукром і ванільним насінням. Потім залийте 70 мл холодного молока, додайте борошно і ретельно перемішайте. Вона повинна бути суміш, яка нагадує сметану. Решта молока заливається в іншу каструлю і вариться, періодично помішуючи. Після цього спекотне молоко необхідно залити в тонку стручку до яєчної маси і ретельно перемішати. Покладіть горщик крему на середній вогонь і доведіть до кипіння, постійно помішуючи. Коли маса загусить, її потрібно буде видалити з вогню. р.



Тепер необхідно прохолодити крем до температури 45 градусів. Викладаємо на поверхні шматочки вершкового масла, кожен вагою близько 80 г. Перемішайте вершки добре і прохолодіть до кімнатної температури. Решта масла збита до пишності з міксером в великій ємності. Також готову заварку потрібно трохи збити і залити в масло - 1 ст.л. Кожного разу крем необхідно збити до блиску. Потім у нас є легкий, пишний крем. Р



Візьміть тісто з холодильника, розкачати його в тонкі, круглі скоринки. Зрізаємо краї скоринки по потрібному діаметру, а також нарізаємо їх виделкою. Кожен торт слід запікати в духовці протягом 10 хвилин при температурі 200 градусів. Коли готові торти, змащуємо їх вершками. Дві або три скоринки можна залишити для невеликих крихт. Готовий торт залишається на 1-2 години для охолодження при кімнатній температурі, а потім очищається в холодильнику протягом 5-6 годин. Потім готовий торт необхідно рясно змащувати вершками і посипати невеликою крихтою. Наполеон також може бути красиво оформлений на волі.





Готовий торт можна прикрасити свіжою полуницею і шоколадом. Також можна скористатися квіткою з листового тіста. Варіанти оформлення можуть бути дуже багато - тут потрібно дати безкоштовно перев'язуватися до фантазії. Смак «Наполона» в Одесі виходить дуже ніжним - і розтоплюється в роті. Звичайно, цей рецепт займе трохи часу, але вірити мене, це варто. Насолоджуйтеся чаєм!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное