Хто є другим поетом Росії, якщо місце першого поета зайнято назавжди?

Не так давно стала річницею великого поета. 130 років з дня народження Осіп Мандельстам. Тому багато зірок згадували свої улюблені вірші і навіть записали весь музичний альбом. Це так дивно. Мандельстамй

Життя безвісти великого поета може стати основою для гарного кіно. Його доля була повною з стражданнями, любов'ю, вірності друзів і однодумців, музики і боротьби проти радянської системи.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Захара Прилепіна (@zakharprilepin)



Осіп народився в Варшаві в 1891 році в сім'ї майстра рукавички. Але позиція свого батька дозволяла їм жити поза Палатою, незважаючи на їх походження. Тим часом в 1897 р. переїхали до Санкт-Петербурга.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@akhmatova.museum)



Він не навчався довго, після чого він пішов в Європу для освіти. Я зумів відвідати кращі навчальні заклади Німеччини та Франції. Але в 1911 р. через руїну сім'ї він повернувся до Санкт-Петербурга.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

А.А. Блок Музей-квартира (@blok_museum)



Потрібні часи закручували письменника в циклі подій. Він став володарем поетичної слова часу. Тому він бачив як підземелля в’язнів радянського режиму, так і апеляційний союз письменників СРСР.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Леоніда Ляліна (@leonidlyalin)



Леонід Парфенов писав на Facebook: «Місце першого поета в Росії займає назавжди, а любителі вірша відрізняються тим, хто вважає другим». Я один з тих, хто Мандельстам є другим. ?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@mi.kharkov)



Однак він не єдиний, хто підтримав флеш-мобло на 130-річчя великого поета. В результаті за цією датою записано музичний альбом з 21-им складом. З зірок хіп-хопу до Ілля Лагутенко та Леоніда Агутина, кожен платив хамаж до великого поета. В альбомі «Keep My Talk Forever» доступний онлайн.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ars_longa___)



Автор: Осип Мандельтам До речі, це ім'я вибирається не за нічого, але на честь вірша того ж назви:

Заощаджуйте свою мову назавжди за смаком чорнилом і димом,
Для смоли кругового терпіння, для сумлінного зуба праці.
Як вода в Новгороді повинна бути чорною і солодкою,
Так що вона буде відображати сімфінів зірки на Різдво.

І для цього мій батько, мій друг і мій помічник,
Я невизнаний брат, знахідка в популярній родині.
Я обіцяє побудувати такі важкі колоди,
Так що в них Татарва знизив принцесу на погану.

До тих пір, як вони люблять мене з цими замороженими каменями,
Як, націлений на смерть, місто страйк в саду
Я проживаю всю чоловічу сорочку.
І за виконання Петра в лісах я знаходжу сокиру.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@tvernewsru)



Це чудові лінії, написані в 1931 році.

Не пізно, щоб розпочати читання великих поетів і прозе письменників минулого. У той же час в класиці легко знайти себе, і це найбільш гучно відображено в ококах душі. Написати коментарях про ваших улюблених віршів Мандельштам і улюблених поетів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное