Рецепт Apple Oil Eat від Whole Banks

«Що можна зробити з яблук? Пиріжки втомлюються, я не люблю торти, а компот яблук і родзинок вже на плиті. Я хочу щось особливе здивувати сім'ї! Я просив на телефоні друг-кондитер, який живе в Нью-Йорку протягом 10 років.

«Ви можете зробити яблучне масло. Американці називають це ласощі вершкове масло, я хотів би назвати його яблучний кремй Дуже смачний, добре збережений, і аромат... На хлібі, подаються млинці, а також використовуються як крем для будь-якого бісквіту або пирога! друг відповів мені, а потім продиктував рецепт. Тексти пісень, а це означає: Ну, я намагаюся це ніч!



Що можна зробити з яблук сьогодні "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки яблучне маслой Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 2 кг яблук
  • 500 г яблучного сидру (можна замінити соком)
  • 800г цукру
  • 200 мл води
  • 1 ч.л. горіха
  • 1 ч.л. кориці


Підготовка
  1. Очистити яблука від серцевини і нарізати їх. Покласти яблука в горщик і залити водою. Варіть яблука на невеликому вогні, поки вони не стануть м'яким і пілінг починає відокремлювати себе. Займіть мені близько 40 хвилин. Якщо в процесі варіння води випаровується, то її необхідно додавати знову так, щоб яблука не опікувалися.





  2. Змийте готові яблука блендером до однорідного стану. Якщо немає блендера, ви можете пройти їх через м'ясорубку. Потім можна пропустити яблука через сито. Готова маса підвіконь в каструлю, яку можна покласти в духовку.



  3. Залийте сидінь на яблука, його можна замінити яблучним соком. Також посипаємо цукор і спеції. Перемішайте все для однорідності і вставте в попередньо розігріту до 180 градусів духовки за 3 години. Періодично ця маса повинна бути змішана так, щоб масло не спало.



  4. Готове яблучне масло повинна бути досить товстою в консистенції, відтінок олії коричневий. При бажанні яблучне масло можна залити в стерилізовані банки і розкачати кришками. Або ж можна покласти цю ласощі в холодильнику. Про нас рот-вода Дуже швидко їсти! У холодній формі яблуня загущує ще більше.

    р.





І дізнатися більше про цей рецепт, див. це відео з чудового каналу «Кулінарні пригоди».

https://www.youtube.com/watch?v=M-4MeSVfoK4

Також я пропоную ознайомитися з інструкціями приготування найсмачніших яблунь. Доведений рецепт за роки!



Тепер ви знаєте, що ви можете зробити. кухарДля сім'ї Цей сендвіч саворі варто витрачати час на приготування їжі. У Америці ця делікація була дуже популярна.

Ця яблучна олія чудово поєднується з шматочком свіжого білого хліба. Як смачний чай або кава ... Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное