Садова історія матері, яка підняла ягоду

Є сім'ї, в яких мила Яскрава чистота і незмінена. Як правило, причина цього явища є фінансовими проблемами або терміновою фінансовою потребою. Чоловік, як чоловік, працює важко для загального доброго.



Однак це не завжди справа. У випадку, коли людина, як кажуть, «роботи на три», тоді як друга половина відчуває себе чудово в домашніх умовах на дивані. Якими приводами таких людей незнімаються.

В день мій син одружився, я тільки знала дочку-в-праву на 2 тижні. Я не люблю її. Макіяж, плаття, чітко «роблені» губи – все це витіло, що дівчина не дуже схильна до чесної роботи і роботи на сьомому поті. Я навіть зустрівся з батьками правою кнопкою.



Його батько і я переїхав з регіонального центру до міста тільки до народження Ярослава. Тексти пісень, а це означає: Він хороший хлопець, але він болісно підозрілий. Як дитина, він був дуже стурбований кількістю друзів, і в юному віці він постійно садився і навіть писав поезії. У селі його характер змінився.

До того, як він був одружений, до того, як він був 26, чоловік і я був тільки чув трьох дівчат, він ходив з. Він не сказав нам нічого, ми просто чули телефон. І так - все подобається всім: його використовували, щоб приїжджати, його використовують для запаху, як тютюн з нього, але потім, здається, доведеться кинути.



Після весілля було прийнято рішення про те, що молода сім'я залишиться з нами до поліпшення речей. До речі, більшість банкетів оплачується нашою стороною. Іноземці, хоча вони приїхали в крутий іноземний автомобіль, орендували її так, щоб не бути загартованими в таксі. Моя людина і у мене була велика кімната для молодят, і ми проживали по залу (у нас є трикімнатна квартира).

Я використовую для боротьби поза. Це не боротьба, хоча. Завжди один голос. Шлам, високий і шлам. Помади цього і про те, що про нудне життя і інші прошивки.

до 1 2 3 4+

Я не знаю, що її батьки дали їй, але природно, ми подаємо конверт готівкою. З дуже гарною кількістю розвитку. Відвідувачі, як я знаю, також дали гроші. Так ви знаєте, в парі місяців вони залишалися з нами, тільки побачили її залишити номер кілька разів.

Вона виготовляла тільки страви з доставки, і пішла на роботу на «поплавці» графіку, щоб зробити манікюр в салоні. Не було питання домашньої допомоги. Син пізнати те, що він може отримати на роботі, і трохи більше на нашій кухні, шануючись очі на підлогу. Любов.



Потім переїхали в оренду квартиру. Дочка-в-право, Марина, радо посидіти з нами все на одному столі, з чаєм і тортом. Торт, до речі, вона насолоджувалася їсти, - Коли вони вийшли в машину, я думав, що вона дивилася на нас з контемптом і навіть спонтанним. Я не знаю, можливо, це фантазія, можливо, це не так.



Тепер покажіть, що я бачив вчора, коли я побував у родині сина. По-перше, він був самотній в домашніх умовах і запропонував тільки чай за весь вечір, так як він нещодавно приїжджає з його зсуву. Я приніс багато хороших і начинив холодильник до вершини, моя сім'я.

По-друге, виявилося, що він зараз йде на роботу не автомобільом, але на регулярному автобусі, оскільки клієнт «Маріночка пішов з суглобом і не може отримати мікроавтобусом». У будинку знаходиться близько 400 метрів від будинку, вони спеціально приймали квартиру в районі через його «причали».

р.

По-третє, мій дорогий Ярик вже встиг зібрати кредити, в тому числі квиток на Єгипет за одну особу. Ця людина була занадто втомлена сірого осені неба, а для «нормального існування» терміново підійшов до моря з другом. Я не побачила, що мій син почув це питання від колег і друзів більше одного разу.

Коротко, темрява. Я прийшов додому кип'ятіння. Вона сказала її чоловікові все, він просто подрібнився, кажучи, що з самого початку він знав, що це станеться. Я так шкода. Не тільки зробив цю дівчину повністю контролювати його, що я не можу сказати слово, відразу я буду ворогом. Так тепер я сумний, тому що я не можу правильно підняти дитину. Моє син - слабкий матрац. рага. І нічого не можна робити про це.



На жаль, є такі ситуації в житті, але дорослий обирає свою долю. В кінці нічого не сталося. Молода людина все одно може бачити ситуацію ззовні і приймати її під контролем. Мама може рекомендувати тільки. Що ви думаєте, шановний читач?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное