Чому кішки не повинні давати молоко?

Якщо у вашому будинку є торіонний пуховик, ви, ймовірно, знаєте, як це важливо. доглядй Однак, на жаль, не кожен бере це серйозно і робить типові помилки кішка.



Особисто, ця тема особливо актуальна для мене, адже більшість мого життя я провів в оточенні улюблених тварин. Коли я шукаю в минулому, я розумію, як часто я невірно, і де це може бути. Але, ви знаєте, досвідй

Сьогодні я хочу поділитися своїм котом. 10 правил, які важливо пам'ятатиШукаєте після вихованця. Вони допоможуть вам встановити контакт з твариною і запобігти проблемах.

Від правильного харчування залежать здоров'я і загальний стан тварини. Хтось подає своєму вихованцю виключно натуральну їжу, а хтось віддає перевагу особливим кормам. Експерти рекомендують не експериментувати з дієтою і дотримуйтесь чіткого розкладу їжій



GettyImages Спеціальна увага повинна бути приділена кішкай Я знаю чоловіка, який годує своїх котів виключно сухим кормом. Але є думка, що це не варто робити. Дуже важливо включити в раціон вологу їжу, яка може краще наситити тварину. Суха їжа підходить як закуска. Ви погоджуєтесь з такою заявою?

Крім того, не варто давати кішки молока. Звісно, кошенятам необхідно молоко матері. Але коли вони ростуть, їх тіла змінюються. В результаті фермент, відповідальний за поглинання молока, виробляється менше. Дорослим котів і котів може постраждати від непереносимості лактози.

Не всі люди роблять щорічну експертизу. Ми звикли до лікаря тільки тоді, коли щось відбулося. Або навіть за останні хвилини. Це принципово неправильно, і ще більше не варто робити те ж саме з домашнім улюбленцем. Допомогти кішок і котів. регулярне обстеження ветеринара (Відразу кожні шість місяців).



GettyImages Пам'ятайте, що кошеня повинна бути вакцинована в певному віці. Мені потрібна вакцинація. Навіть якщо ваш улюбленець не ходить поза. Також не ігнорувати стерилізацію котів і катання котів. Завдяки цим процедурам значно знижується ризик серйозних захворювань. Детальніше про це написано в іноземному джерелі.

Всім відомо, що коти не переносять купання. Для тварин, водні процедури дуже стресові. Таким чином, ви не повинні знову піддавати вихованцю натяг. Тим коти дуже чисті Вони роблять велику роботу миття себе.

р.

Звичайно, є винятки, коли плавання неминуче. У цьому випадку варто пам'ятати кілька нюансів. По-перше, якщо це можливо, тільки частина мого тіла, який брудний. По-друге, використовуйте його для плавання. спеціальний шампуньй Третя, підготована для тварин, щоб стати нервовою і з рук. Найкраще мити свого улюбленця з кимось іншим. Ви знайдете детальну інформацію тут.

Неважливо, як красиво ваш квітковий сад в квартирі, пара зелених друзів доведеться відмовитися. Деякі кімнатні квіти токсичні для котів і котів. Наприклад, алое, вафодил або азалія. З огляду на особливий інтерес котів у вивченні всіх підвіконь і відокремлених кутів, не варто брати інший ризик. Після того, як тварина може спробувати рослину.



Кіт не завжди добре поводитися. Але з хорошої причини. Як правило, будь-яке відхилення від норми вказує на те, що тварина не схожа на щось або не звикне до замовлення. Крім того, погана поведінка може мати більш серйозні причини. Наприклад, є випадки, коли ігнорування проблем здоров'я лотка. Будь-який Ніколи не псує пухнастий чоловік.й Це не принесе результату, але, навпаки, погіршить ситуацію.



Нерідко власники скаржаться, що кішка зіпсує меблі або шпалери з її кігами. Не дуже досвідчені коти вирішують цю проблему за допомогою спеціальної процедури - повне видалення кігтів. В першу чергу, така операція називається нелюдною і не повинна її робити. У деяких країнах заборонено. Це може призвести до хронічного болю в ногах, інфекцій та інших неприємностей.

Кіт є домовласниками. Кожен вихованець утворюється власним унікальністьОсобливості яких необхідно перенести. Якщо у вас є маленькі діти, пам'ятайте, що вони не повинні залишатися наодинці з кішка або кішка. Дитина не завжди розуміє, як впоратися з тваринами. Реакція кота важко передбачити. Це може стати більш агресивним або нестрашним.



Крім того, створити для вихованця якомога простіше. релаксаціяй Тварина повинна мати місце, де ніхто не доторкнеться. Затишний куточок, де кота може відступати і насолоджуватися сулітою.



Поза «Ложки» У статті ми поділимося з вами великою кількістю іноземних джерел. Вивчаючи їх в деталях, ви можете поліпшити. догляд І створити кращі умови для життя пухнастої. Ми сподіваємося, що ми вам допоможемо!

Як доглядати за улюбленим вихованцем? Можливо, у вас є пара порад або маленьких хитрощів. Чекаємо Вас!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное