Як зрозуміти чоловіка, щоб перемістити з сільської місцевості до міста, коли він відчайдушно резистентно

Незважаючи на те, що ситуація в селах досить сумна, переїзд Не для всіх. Молоді люди, звичайно, намагаються переїхати до найближчих міст. Але старші люди, які не менше трохи підхоплюють, не хочуть залишити село.



Те ж саме — наш читач. Замість того, щоб залишити нудний сільський будинок, який стоїть на своєму слові, і почати жити в звичайній міській квартирі, її чоловік, навпаки, з усіма його може уникнути цієї ідеї.

Переїзд в іншу область Добрий день, шановний редактор "Сайт"й Моє ім'я Галина і хочу поділитися з вами. Не дуже цікаво, але для мене це більше крі для допомоги і прагнення поділитися своєю проблемою з іншими.

Я народилася в невеликому селі. Я пам'ятаю з дитинства, що ми проживали порівняно добре. Дад, мама, ми чотири діти, всі в одному великому будинку. Але всі працювали, теж. Сад, худоби, птиці, навіть вода, щоб принести - все це вимагає багато роботи і часу. Уявіть, що навіть наймолодші іноді закохалися від втоми, а не гри.

7347986

Після 9-го класу я перейшов на невелике місто поруч з дверима. Вона продовжила навчання і навчалася в якості майстра манікюру. Я мав амбіції, а потім мріяв про персональний бізнес, красиву людину і прохолодну іноземну машину. На жаль, це не було. Я мав піти додому і іноді зробити нігті для друзів, які були менше і менше в селі.



Вдруге я був здивований, як багато молодих людей залишили село, коли я вирішив почати приватне життя. Не залишають хлопці. Вони вже були у відносинах або які мешкали у місті, ніж у сільській місцевості. Тракторний драйвер, Василь. Він був трохи старшим ніж мене, і я навіть не підійшов його до. Але тепер я помітив, що він не п'є, завжди на роботі і навіть має деяку довіру.



Це місто, що робить життя важко для себе з далекими проблемами. Тексти пісень, а це означає: Вони просто залишають, тому що вони не в настрою. Вася і я мав весілля в шість місяців. Найменша кількість людей, переважно старших людей. Через рік син народився, і тепер ми живемо разом.



З Я знаю, що життя села, це не дивно мені, що це просто постійна робота і не відпочивати. Мій чоловік пішов на роботу, і я зробив будинок і птах. Дякуємо за доброту, які вирішили не тримати худоби. Я пам'ятаю мами, що втомлюється і шукаю багато старших.

Будинок Васіна великий, але це більше мінусів. Займає багато газу нагрівати його, але немає точки: вам все ще потрібно обернути трьома ковдрами перед сном. Для задоволення, радіо. Не навіть телевізор, не зловживаючи каналів. Я дивлюся на Дімку, мій син, і я розумію, що найкраще для нього в цій ситуації слідувати за ногами батька і стати водієм трактора.



З цього моменту я знав, що ми повинні рухатися. Не тільки для мене, для мого сина. У місті він зможе отримати нормальну освіту і якось піти на життя. Його руки золотисті, і він буде сидіти на рівні землі. Не професор, звичайно, але ми були достатніми. Ми продаємо ферму, беремо кредит і перейдемо в квартиру. Транспортування та інфраструктура.

Це де з'явилася головна проблема. Василь не хоче переїхати до будь-якого. Ось він має роботу, повагу. Він хоче піти на риболовлі, він хоче піти в ліс. Його друзі поважають йому, і він не знає в місті. Він говорить про те, що повітря чистий в с., їжа є свіжим і природним, і в місті смог і все є ексорбітантом.



Як він не розуміє, що ми повинні рухатися, якщо не через нас, тому через Dimka. Що потребує нормального майбутнього і перспектив. Я ще відносно молодий і навіть можу отримати роботу в салоні нігтя. Кошти будуть, особливо з тих пір, поки вони не вистачає.

Диворце в сільській місцевості є рідкісним і навіть нездоровим. Але нічого не приходить до розуму. Між мною і чоловіком, якщо не любити, то якийсь дружба і повага. Я не хочу, щоб залишити його, і без нас він буде розпадати. З іншого боку, більш рутинний сільський чоловік важко знайти. Я не люблю себе.



Я оцінив будь-яку пораду. Може бути, хто знає, як переконувати чоловіка, щоб зрозуміти, що його комфорт потрібно жертвувати трохи заради дитини. Я не знаю, хто буде жити в селі, коли він виростає і стає дорослим. Що потрібно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное