Суддя дружини, яка втечула, щоб заробити гроші від невірного жінка

Кожна історія шлюбу і шлюбу унікальна. Неважливо, як майбутній життя подружжя, вони завжди залишаються поруч один одному. Сьогодні ми хочемо поговорити про жінку, яка зуміла впоратися з зради свого чоловіка і продовжити щасливе життя, на відміну від нього.



«Я не чую голосу свого екс-люда в роки. Він назвав мене вчора, аpologized і назвав мене на 50 день народження. Поговорили за деякий час, але розмова не злипала. Я також запитав Міша, якщо він був океї. Він сказав так, це океї. Після цього виклику я не знайшов місця для себе всю ніч. Тепер я працюю за кордоном, і збираюся до екс-людії, які обдурили на мене дивний. Моє син живе з батьком, тому я вирішив дізнатися, що збирався за ним.



Я не подарував мені ідею. Ми встигли в той час, щоб я вирішив піти. Я працюю в Італії за 16 років. Я був 19 років. Я просто закінчилася школа меду. Мої батьки, звичайно, хотіли б продовжити навчання в університеті, але я не був до нього. Коли миша запропонувала мені, я погодився без зцілення.



У селі було багато гостей. Тільки мій мама не схожий на сина-в-право, і на весілля вона сіла самостійно з похмурим обличчям. Вона не схожа на мій хлопець, і вона розповіла про це. Проживаю в однокімнатній квартирі в місті, мій дад помер, коли я був 5 років. Після весілля я залишився з Міша, його батьки мали великий просторий будинок.



Тут я отримав роботу як медсестра. Через рік вона мала сина. Моя мати-на-правила була дуже щасливою. Вона допомогла мені з сином, дозволяла мені будувати окремий вхід до будинку, щоб наша родина була комфортна. Але неважливо, як тверда Любовна Михайлова спробувала, життя не виконувала нас. У селі про пригоди Михайла. Всім відомо, що він зрадився на мене, крім мене. й



«Мійша пішов до Вери протягом декількох років». Я дізнався про це від Aunt Ani, який прийшов до моєї письмової справи. Вдова вона починала мене і бити, що Вера вже знищила одну родину. Я мовчав, тому що я жив з ними на ліцензії птаха, там ніде переїхати з маленькою дитиною. Виявилося, що мама-в-одному знала про свою сина, але й залишилася мовчазною.

Вона подзвонила мені в серйозну розмову. Вона сказала, що Вера очікує дитини від нього, і Міша не знаю, як попросити мене за розлучення. Мачу-в-праві мали рішення: вона сказала, що її сестра працювала в Італії, їм потрібна медсестра там. Вони добре оплачуються, робота не пила.



Він сказав: «Не думайте нічого неправильного». Я люблю тебе дуже багато, але я знаю мій син. Ви не почуєте Може бути, ви знайдете чоловіка, і я буду дивитися після сина.
В кінці, як мій чоловік сказав, що мій чоловік приніс Веру до нашого будинку. Моя сина виросла, вирушила в місто. Він одружився і практично припинив спілкування з батьком. Я отримую багато дзвінків. Я не хочу чути про мій чоловік. Не з'явились, що дитина і Вера.

5403754 р.

І тепер я отримую виклик від того, що я спробував забути всі ці роки. Я назвав мій син вранці. Він сказав батька в лікарні, прогноз був поганий. Він запросив сина і я на ювілей. І зламали Вера. Я сказав, що мій син сказав мені: "Мама, він хоче сказати, що щастить. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное