Витончений спосіб носити маску цілодобово без дискомфорту і тертя

Франклі, в березні 2020 року я щиро сподівався, що всі неприємні наслідки вірусу зникнуть протягом шести місяців. Ви думаєте, що ви думаєте? Маски, самоізоляція і карантин ... Тим не менш, не все, як очікується. Уже наступного березня не далеко, а профілактичні заходи безпеки знаходяться в середині використання. Це справа, щоб зробити, так що я поділю мої поради про те, як носити одноразову маску.

Я не хочу, щоб перейти в деталі, чому ви повинні носити маску. Я вірю, що ті, хто розуміє складність ситуації, будуть носити її. І кожен інший не може переконувати і не витрачаючи зусиль на нього.

Як носити одноразову маску, заспокійливу маску незручностій Особливо помітні періоди занадто високих і низьких температур. Наприклад, влітку тепла і в холоді. Неперевершення - це причина, чому багато людей відмовляються від такого простого способу захисту себе і інших.



Маска - мінімум, ми можемо зробити, щоб скоротити тривалість пандемії. Я впевнений, що ми стежимо. запобіжні заходиСкоріше все закінчується.



Але крона не тільки впливає на вашу зручність в плані покупок для крупи і можливість прогулятися в вихідні дні. Економічна ситуація багатьох країн вже на краю. Пандемія завершиться протягом шести місяців або року, але як довго потрібно відновити?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І так, носити маску також зробить невеликий внесок і прискорити процес.

Заспокійлива маска необхідна, але хто каже, що ви повинні страждати через неї? Ні. протестуйте терпіння і збільшитьЯкщо ви можете спростити ситуацію і усунути незручність в декількох елементарних кроках. Нижче ви знайдете рекомендації щодо носіння масок, які можуть радикально змінити ставлення до них.



  1. Тип маски Я допускаю, для першої пари місяців, я майже не захоплюю маски. Я не можу дихати в масці. Я думав. Потім я замінив маску набір з дещо різною моделлю, і вона була як я знову народилася.

    р.



    Замість моїх старих неопренових масок я купив бавовняний набір. Це набагато простіше для мене дихати в них. А деякі підходять тільки медичні одноразові варіанти. Експеримент і ви знайдете підходящу альтернативу.

  2. Маска і окуляри Моя людина здавна з маскою. Навіть при середніх температурах окуляри, що туманюють під маскою. Особливо при переїзді з вулиці в номер. Ось життєздатний хак. фліпй Ви навіть можете виправити це місце так, щоб не зробити те ж саме щоразу.





    В результаті цієї простої маніпуляції з боків маски створюються додаткові отвори для втечу повітря. Скляні окуляри не захоплюються.

  3. Стан шкіри Недолік від тривалого зносу захисного обладнання може викликати висипання та інші неприємності. По-перше, важливо. Зміна одноразових масок і миття регулярной По-друге, слід серйозно подумати про якісний крем для обличчя. І так, варто робити не тільки жінки, але і чоловіки.





    Можливо, ситуація з масками навчить хлопців, які необхідно і важливо стежити за станом шкіри. І нічого не буває з цим. Я також раджу звернути увагу не тільки на зовнішню частину проблеми. Можливі проблеми шкіри не пов'язані з маскою, але для харчування, наприклад. Зніміть свій раціон. Нерідко зайва жирність і, як наслідок, причини акне молочний надлишкй

  4. Роздратування за вухами Це дуже неприємна річ, хоча не так багато людей відчувають її. У цьому випадку рекомендуємо придбати маску різного розміру. кицькай З їх допомогою маска можна закріпити на спині голови, не за вухами.





Я сподіваюся, що ці рекомендації допоможуть вам жити більш комфортно і не ризикувати здоров'я. Можливо, ви також можете надати якісну консультацію нашим відповідальним читачам?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное