Чи можна прийняти дітей, щоб зберегти сім'ю і зробити життя значущим?

Рішення про прийняття дитини набагато складніше, ніж рішення про народження дитини. Другий часто буває без рішення. Я думав про прийняття протягом років. Це серйозний акт, який тісно пов'язаний з велика відповідальність і закриття благодійних намірівй

Сьогодні Хочу розповісти історію сім'ї, яка приймала не тільки одну, але кілька дітей. Можливо, ця історія призведе до думки, що Зміна ставлення до життя і світу загальний.

Р

Це сталося з моїм близьким другом. Вона зустрілася з майбутнім чоловіком в університеті. Молодий не хотів поспішати, і тому після весілля вони допитали свою кар'єру і придбання власного житла.



Після закінчення навчання з університету Свєта і її чоловік почав заробляти і в кінцевому підсумку взяв іпотеку на квартиру. Після 5 років вони практично сплачували, але все ж не хочуть розмішувати з дітьми.



І тепер, опинившись в новому домі і оплачується практично на всю суму, вони зрозуміли, що прийшов час. Велика квартира, стабільні зарплати ... Не достатньо. шемпінгй



Подумайте, що все буде швидко і без проблем, пара зробила помилку. 10 років. Подорож до дорогих клінік змінився Конспірацій, видалення злака і навіть молитвий Свєта зробила все можливе, щоб мати дитину в сім'ї.

р.

Але момент прийшов, коли руки впав. Мій чоловік не хотів би відмовитися і запропоновано прийнятий Пара думав про все для тривалого часу і зрозумів, що це єдиний варіант.



Приготувавши всі документи та переймали інтерв’ю, вони пішли на вибір майбутньої дитини. У дитячому будинку помітили дівчину, яка їм дуже сподобалося. Не хочу залишити будинок. без братай

(доб. 3)

Моя людина і я плутався спочатку, тому що вони мали два діти. Вони не планували.й Після консультацій, вони прийняли рішення. Наступного тижня було ще два люди у своїй квартирі. Пари ніколи не пошкодили своє рішення.



І через три роки Світлана зрозумів, що вона була вагітна. Йой був безмежним. Чоловік все ще переконаний, що всесвіт благословив їх добра. Я подарував сім'ю дітям.Як стати кращими батьками.

Не кожен може взяти на себе таку величезну відповідальність. І нічого не буває з цим. Всупереч, невідповідність дітям Це може призвести до страшного виховання і нещастяної дитини.

І все ж люди, які дійсно готові пожертвувати частину свого життя, щоб зробити когось іншого малюка почувати себе коханим і близьким, як справжні герої.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное