Гірський морський салат, після якого будь-який гість буде покірним і полум'ям

Привіт, кожен! Сьогодні Я покажу вам, як приготувати дуже незвичайне блюдо для новорічного столу. Смачний салат з кальмаром і креветкою У Вашому звичайному меню на свята. Цей делікатес може здивувати навіть найвишуканіших гурманів і любителів екзотичних.



Смачний салат з кальмаром і креветкою Я знайшов цей унікальний рецепт на конях домашнього інтернету. Я часто дивую цікавий кулінарний блог Галина Кухня. Тут можна знайти безліч корисних і цікавих рецептів.



Я любив цей салат так багато, що я вирішив поділитися рецептом в цій статті. Однак для такої незвичайної страви потрібні екзотичні інгредієнти. Почати з переліком необхідних товарів.

інгредієнти
  • кальмар очищений - 500 грам
  • креветка очищена - 250 грам
  • крабові палички - 200 грам
  • 5 яєць
  • 3-4 ст. майонезу (150-200 г)
  • щіпка
  • мелена
  • Смоктати
  • зелень (парслі, кріп)
  • червона ікра - за смаком


Підготовка
  1. У киплячій воді ми відправляємо кальмар до варіння протягом 2-3 хвилин. Не потрібно варити довгий час - досить кілька хвилин. Крім того, вода не повинна знову кип'ятити, інакше кальмар буде сильно кип'ятити. Потім поставте їх в чашу холодної води і чекайте їх на охолодження.







  2. Додаємо сіль і перець за смаком. Сіль не потрібно, так як салат складається переважно з морепродуктів. Пінч солі вистачить. Потім заливаємо салат з майонезом - вам буде потрібно близько 3-4 столових ложки майонезу.



  3. Змішайте інгредієнти ретельно, щоб салат добре замочений. Крім того, блюдо можна прикрасити петрушки або кропу, листя салату, додати в верхній шар червоний ікр.







Якщо у вас все ще виникають питання про нюанси приготування їжі, то можна знайти деталі в відео нижче.

https://www.youtube.com/watch? v=tXDWpA2BW8M

Це смачний, ніжний і дуже незвичайний салат вийшов. Всі подарунки моря і в одному посуді! З цим салатом ви обов'язково підкорите всіх гостей. Редакція "Сайт"Галина Кухня вітає наших читачів нових кулінарних відкриттів, удачі та щастя. З Новим роком!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное