Новий тип шахрайства, через який пенсіонери видали гроші з легкістю

Не спати і особливо спробувати під час свят. Це зрозуміло, що люди, які зайняті, готуються до свят, менш стурбовані своєю безпекою. вілли тепер не потрібно дзвонити, по всьому Інтернету. Єдиний захист від шахраїв полягає в тому, щоб негайно усвідомити, що ви перебуваєте на крокі.



Редакція "Сайт" Нагадуємо мене знову: бути пильним! Ми живемо в цифровому віці протягом тривалого часу, і будь-які дані, які з'являються в Інтернеті, можуть використовуватися проти вас. Подумайте про це сто разів перед відправкою будь-якої інформації.

Ми не будемо йти далеко, але ми процитуємо пансіонат, який «збитий». Ніщо погано відбулося, але персональні дані Вони перебували в руках утрудників. Ось що може вийти з неї.

Субтитри

Я вважаю себе передовим, тому що я зміг освоювати комп'ютер і активно використовувати телефон. Як найактивніших користувачів, я маю сторінку на всіх популярних соціальних мережах. Я керую повноцінне і динамічне життя в Інтернеті.

І в відео і фото, в повідомленнях я дивлю повідомлення від друга. Ми, ймовірно, не обдурили на рік або два. На носі Нового Року я був щасливий, бо довгий час не новин від неї. Просив мене за номер телефону.



Звичайно, я відправив його, зрозуміло, що людина хоче зателефонувати і просити все. Я вже зробив телефон, щоб відповісти на телефон, але вона запитала мене, щоб відправити її код, який прийде на телефон, і трохи пізніше вона буде називати мене і пояснить все.

Я, свого роду і довіряє душу, послав її. Я відразу отримав повідомлення, що мої сторінки мали підозру активність і були заблоковані. Я спробував зателефонувати чоловіка, але не було грошей в моєму акаунті. Не було багато, можливо, пара сотень.

Тоді я вже рубав, тому що я зрозумів, що я побігла в шахраї. Вона здалася так розумною. Я почав називати за підтримки банку, де у мене є картки і депозити, там, спасибі Богу, безкоштовно. Вона попросила мене блокувати її до тих пір, поки я з'ясував що сталося.



Детальніше Скаммери почали надсилати повідомлення з моїх сторінок, які не були заблоковані, від мого імені. З тим же варіантом відправте код і все. Поки моя молодша дочка, вона живе в іншому місті, і попросила мені те, що карта мені потрібно перенести гроші.

А потім друзі, співробітники. Дякую Богу не один раз відправив гроші і коди, добре, що я отримав дзвінок. Вона розповіла всім, що вона була жертвою шахрайства. Це було легко, але гроші з телефону пішли. Я чекаю на мої онуки, щоб перебудувати. Потім я розблокую карту. Це те, що мої новорічні свята люблять. й

Захист від шахраїв

Нагадуємо, що зараз номер телефонуДокумент, який ви використовуєте, є другим доказом ідентичності. Таким чином, ніколи не надсилайте будь-які коди і, необов'язково, не скажеш нікому самому номеру. Якщо ви активно користуєтеся мобільним зв'язком, просто купіть інший SIM і дайте цей номер кожному в рядку. Не зв'язуйте свої банківські картки на неї!

Захист від шахраїв Нерідко це звичайний суд і уважність. Не дайте в провокації і не дайте свої емоції контроль ваших дій. І все буде добре, звичайно! У статті розглянуто, чому телефонні контакти не повинні бути підписані “людо” або “мати”. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное