Взаємодія матері з вини сина, який одружить жінку з двома дітьми

Ми завжди хочемо, щоб наші діти щасливі, ми хочемо, щоб вони були щасливими. Коли вони молоді, і коли вони старі. Проте, ми не можемо самі зацікавити майбутнє. Досвід Матері Дуже зрозуміло, що це почуття. Що ми думаємо, що ми робимо.

Редакція "Сайт" поділіть частину такого досвіду, і ви повинні вирішити, що робити в цій ситуації. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Досвід матері «Дух завоював на себе, спробував мати все». Я дізнався, я можу сказати, що я поставив його на ноги. Я не знаю, де він. Ми проживали. Тепер він вирощується.

Неважливо, скільки я кохав його і спробував, я поступово став далеким від мене: адже людина, яка хоче бути незалежною. Хоча я зробив все, щоб зробити його бачити не тільки мій, але і реальний друг, він все ще вирішив жити власним чином. Я раптом дізнався, що він був знайомства жінки, яка 7 років старше.



Він 23 і вона тридцять. Вона також має два дітей з першого шлюбу. Вона зробила запит і дізналася, що юна леді не працює в будь-якій точці світу, живе на алімонії і допомога, надана державою в одну матір. Ну, мій син, здається, допомогти. Я, ймовірно, не знаю, якщо мій син не сказав мені, що вона очікує дитину від нього.

Я був проти нього, вони одружилися без моєї згоди. Ми не робили весілля, просто пішли до реєстру та підписалися. Що робити? Я зустріла з ним. Повільно почали запрошувати їх в гості. Я не можу показати, що я дав мій сина, тому що він не зробив, що я хотів його зробити.



Я зустрівся з нею: чистий, акуратний, дуже хороший дівчина. Діти очищають, добре занурюють, син мій, теж, я бачу, забивають на сімейних гайках. Це, все можна побачити, що вона хороша господиня і займається побутовим життям постійно - кожен одягається, подається і здоровий. І, звичайно, я радий, що тепер я бабуся і мати бабуся.

Єдине, що дратує її діти. Деякі види інтемперату, шуму. Ви можете бачити, що вони не люблять мене. Деякі іноземні тітки. Одного разу питання про житловий простір. Моя сина попросила мене, якщо я міг змінити квартири. А ось тут: У мене є окрема двокімнатна квартира, і вони живуть в маленькій сім'ї з загальною кухнею і санвузлом з іншої сім'ї.

590287

Ось чому він прийшов до мене з цією проблемою. Закрийте, вони скажуть. Я дуже не розумію, я не маю нічого спільного. Невелика родина від роботи, до речі, не далеко. Але думка про дітей, які живуть в квартирі. Якщо всі мої онуки були шахтними, я не сумніваюсь на другий. Я не хочу, щоб дати їм. Нехай вони отримують іпотеку, нехай вони вийшли. Мій син вибрав цей варіант, давайте йому впоратися! ?

Завжди важливо запитати себе питання: що б я робив в такій ситуації? До тих пір, поки ви намагаєтеся на чужому взутті, ви навряд чи будете розуміти, що людина пішла і думає про. Обов'язково залишити відгук у коментарях. Ви можете допомогти жінці вирішити.



Досвід Матері У цьому випадку ви можете, ймовірно, зрозуміти. По суті, під час свого життя кілька людей підтримали її, але вона дала все, що вона могла. Важкі, ймовірно, не пов'язані. Читати цю статтю, щоб дізнатися, чому потрібно жити окремо. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное