Чому жінки твердого віку в нічний час пити тушку какао

Cocoa - це чудовий напій, який більшість читачів, ймовірно, познайомився з дитиною. Однак мало хто знає, що какао потрібно не тільки для дітей, але і для дорослих. І сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, що це таке. переваги какао для жінок І чому цей напій після 40 років повинен бути включений в раціон.

3610Р. 4200Р.

Одного разу мій дочка мені і сказав: «Мама, ви знаєте, що після 40 п'ятого какао дуже корисно». Я не вірю її пояснення, тому я пішов в Інтернет. І скоро переконаний, що це правда, Марина пише.

«Це какао містить багато мікроелементів, які так необхідні для нашого тіла. Особливо якщо людина старе. Особливі дослідження навіть проводилися з старшими людьми. І тоді вчені змогли дізнатися, що регулярне споживання какао не тільки підбадьорить людину і заряджає його гарним настрійм, але й активізує мозок, підвищує розумові здібності.



«Ми завжди маємо какао в домашніх умовах. Я використовую для своїх онуків. Тепер я почав готувати для себе. І за рецептом дочки я додаю трохи кориці і гвоздики на напій. Кіннамон корисний для стану крові, зберігає хорошу пам'ять, підвищує активність мозку. Рукавички нормалізують травлення. Дуже добре в одній склянці!



«Для склянки молока беремо чайну ложку натурального какао-порошку, пів ложки меленої кориці, пару гвоздик і невелику щіпку солі. Спочатку кладемо молоко на вогонь, і розбавляю всі інші інгредієнти невеликою кількістю теплого молока. Потім я підключаю, прогріваю на невеликому вогні і довести до кипіння. Я не додайте цукор, але якщо я пишу теплим (не спекотним), додайте ложку меду, говорить Марина.



Дійсно, переваги какао більш універсальні, ніж люди думають. Наприклад, містить фенілетиламін, який працює як антидепресант, так і кофеїн. Тому чашка какао вранці, як і навігація улюбленої кави. Але має нездатні переваги.



Наявність вітаміну РР в какао допомагає очистити кров і видалити зайвий холестерин. Також допомагає перетворювати білки і жири в енергію. Неважко сказати, у віці 40-50 років, це набагато важливіше, ніж в молоді роки.



Переваги какао - це те, що цей напій в модерації не здатний викликати шкоду. За допомогою багато кофеїну може бути неприйнятним для деяких людей.

З часу на час пиття какао є важливим. Від поганого настрою і відчайдушності цей напій економить практично завжди. І навіть сумні вікові зміни, які можуть призвести до реальної депресії, не будуть настільки страшні після чашки гарячого какао.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное