Фейк ікра для бенкету в домашніх умовах, достатньо для кожного гостя

Як здивувати гостей на новорічному столі? Я думаю, що я маю великий варіант для вас! Сьогодні Я покажу вам, як зробити незвичайну закуску з мінімумом інгредієнтів. У цій передсвятій статті ви знайдете найпростіший свінгериЯка сім'я сміливо викликає підроблену ікру. Я дивлюся, якщо ви згодні з ними.



Ця закуска добре підходить для декількох причин. Перш за все, вам не потрібно багато часу, щоб приготувати його. По-друге, це не вимагає особливої кулінарної майстерності. Навіть новачок в кулінарії може впоратися з оселедцем мазком. Чи не це красиво?

інгредієнти
  • 80-100г слабосоленого оселедця
  • 1 морква
  • 80г вершкове масло
  • 80-100г твердий сир




Підготовка
  1. Так, в першу чергу, відваріть моркву. Я зробив це ввечері, так що я не відходив занадто багато часу приготування їжі вранці. Далі почистити моркву і натерти її на невеликій тертці. До того ж з сиром. До речі, у мене є цей шматок регулярної моцарела. А можна вибрати будь-який інший сир за смаком.



  2. Потім наріжте куб з розм'якшеного вершкового масла і оселедця. Отримати кістки з риби. Але щоб бути чесним, я не про нього. Все залежить від оселедця і смаків. Тепер перемішайте вершкове масло і оселедець в чаші блендера.



  3. Добре збийте масу до кремового стану. У оригінальному рецепті всі інгредієнти пропускають через м'ясорубку. Я не маю цього, тому я взяв простий підхід. Ти не зробив!



  4. Далі поступово додайте тертим сиром і моркву в суміш. Знову збити масу так, щоб мазок був рівномірним. Перемістити закуску в скляну баночку або пластину для подачі. р.





Консультація редакційної колегії Якщо ви хочете, щоб мазок був ще більш ароматним і пряним, часникй Для моєї закуски я взяв 2 зубчики і подрібнив їх часником. До речі, ви не можете додати часник до підробки ікрою, але змастити їх з тостими шматочками хліба. Це буде просто смачним і оригінальним!

Крім того, я впевнений, що твердий сир можна легко замінити розтопленим. В результаті буде покращена версія улюбленого «Сквірола». Що потрібно для новорічного столу! Чи приготувати таку страву?

р.

Коли я роблю це, я б сказав, що він занадто оливився текстурою. Але завдяки сиру і моркви смаки стабілізовані, а сам закусок придбав. крем-рибай Ви можете легко регулювати кількість інгредієнтів на основі ваших уподобань. Кулінарні експерименти!

Це буде чудово, якщо ви поділитеся своїми успішними рецептами різдвяних закусок у коментарях. Ми працюємо з фотографіями. Щасливі свята!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное