Що сталося з дружиною, яка переїхала без чоловіка до новорічної корпоративу

Довжина шлюбу не гарантує її витривалість. Смузі, які проживали разом протягом 10 років, можуть швидко втратити довіру одного боку після регулярної вечірки. Ця історія стала другом шахти, дружина якого раптом перетворилася в абсолютно іншу людину після корпоративу.

Моя дружина після корпоративу Гриша була найкращою другою. Ми все ще спілкуємося, намагаючись зберегти на зв'язку. А тепер на черговій зустрічі Георгій прийшов з бездомнийй Він простий хлопець, і кожна незаймана життя відразу написана на голову. А замість запланованої кави я замовив його чим сильніше і почав запитати його питання.

Р

Він виявився дружиною. Я ніколи не відчував себе особливою симпатією для неї, але заради мого дорогого друга я спробував посміхатися і бути максимально дружніми на загальних зборах. Як виявилося, моя інтуїція не дала мене. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Він зустрів Лену, коли він був 19. Вона була найкращою красою нашого університету, і звичайно, дівчата не дарували їй багато. Але серце Гриша вона виграла відразу. Через рік або два роки вони одружилися, а через 3 роки вони мали свою першу дитину. Звісно, я став богом, що я був дуже щасливим.



Після 4 років народилася дочка. Сім'я була відносно доброзичливою. Звичайно, були різні випадки, але все закінчилося добре. Вже кілька років тому Лена остаточно залишила постанову і вирішила потрійати до компанії, де працював взаємний друг родини. У перший все було добре, але через шість місяців Гришка почала помітити, що дружина якось дивна. З'являються зміни настрою і нові речі. І дуже дорогі!



Хлопець Гриша є ресурсним, і трохи забутий. Але останнім часом, в барі з тим самим сімейним другом, він дізнався, що в офісі про знаряддя між дружиною і його босом. Жорж не міг вірити вуха. Лена любила його і діти так багато.й У разі, якщо він взяв номер і адресу гіпотетичного хлопця.

Товстий новорічний корпоратив

Після новорічного корпоративу Lena не повернула додому довгий час, і коли вона повернулася, Grisha відразу влаштувала лацінай У відповідь він отримав скандал і без чітких відповідей, звичайно. Свою дружину швидко запакували і пішли кудись. Дзвоните до таксі, Гришка назвав адресу того ж боса. Коли він прибув, він наполегливо збивається на двері, поки він був відкритий незнайомцем.



За ним була бліда Ленка, яка заявила, що вона Я не люблю Grisha. І перебування з коханцем. Вона була забута про дітей... Як пояснити цю ситуацію зараз?



І тепер Гриша сидить перед мною, і я не знаю, що сказати йому. 10 років шлюбу Не був серйозним аргументом для своєї дружини. Це просто любовне серце складно переконувати, що все більше і життя повинно починатися з чистого шиферу. Чи можна сказати мені, що порадити в такій ситуації? Я не знаю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное