Хороший приклад використання старих джинси в господарстві, де нічого не втратив

До того ж я не з'ясував, чому вам потрібна декоративна подушка на дивані. Здавалося б, що всі, які можуть бути отримані від них, були тільки гори, які щодня кріпляться на них. Покупка цих речей було розглянуто відходи грошей.

Але коли я зацікавився темою свідомого споживання, я змінив своє ставлення до декору. Виявилося, що з старих речей ви можете створити щось нове і красиво. Крім того, декор виконаний в техніці ручної роботи, можна легко вписуватися в інтер'єр. Навіть такі ж декоративні подушки, зроблені своїми руками, набувають сенсу і створюють затишну атмосферу в будинку.



Помаранивши в Інтернеті в пошуках ідей про те, як використовувати старий одяг в господарстві, я зумів торкнутися на чудовому каналі YouTube з назвою «З нуля до всіх рук», який розмістив відео з докладними інструкціями створення шикарної декоративної подушки з джинсу.

Це відеоредактор. "Сайт" І він поділиться з вами сьогодні. Ви знайдете його в кінці статті. І для зручності, основні етапи виготовлення подушок ми написали у вигляді коротких покрокових інструкцій.

Декоративні подушки на дивані
  1. Спочатку робимо заготовки - беремо старі джинси і виріжте смуги довжиною 42 см і шириною 4,5 см. Далі викладіть ці смужки в одну лінію, а потім зрушіть їх по боці під кутом 45 градусів. Відстань до з'єднання з наступною смугою слід приблизно 4 см. Після цього зшиваємо смуги разом і робимо ще одну таку полотну.





  2. Далі порізати краю полотен, щоб отримати гладкий розріз. А потім на їх зворотному боці вимірюємо 4.5 см (перпендикулярно поперечним лініям) і виводимо лінії. Потім нарізаємо полотна на смуги по цих лініях.



  3. Викладаємо ріжучі заготовки паралельно один одному, щоб скибочки утворюють візерунок у вигляді ялинки, і зшиваємо їх разом. р.



  4. Тепер на зворотній стороні отриманої частини пришиваємо бавовняну підкладку. А трикутники утворилися з краю готового полотна, відрізають так, щоб деталь має строго прямокутну форму.



  5. Далі виріжте чотири однакових джинсових частин прямокутної форми, розраховуючи розміри так, щоб поєднання двох з них дорівнює розміру візерункова частина, і пришиваємо блискавку між цими двома штуками. І залишилися два шматки пришивають до візерунка докладно по краях. Після цього ми об'єднуємо всі заготовки в один продукт і набиваємо подушку з холіфібером або синтепоном.

    862766





Відео з візуальним покроковим виробництвом цього чудового елемента декору тут залишається.

https://www.youtube.com/watch?v=tXsKrHv8u7E

А також, як бонус, ми хочемо поділитися альтернативною версією продукту з діамантоподібним малюнком від майстра Наталії Ткаченко.

https://www.youtube.com/watch? v=Y5aMgLNR68

Чи можна сказати мені, яку техніку для виготовлення вам сподобався найкращий? Ми з нетерпінням чекаємо на коментарі та нові зустрічі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное