Історія поганої матері, яка пішла на роботу і забули про дитину

Коли Ігор був 3 роки, батько залишив родину. І мій мама після того, як, якось змусити кінців зустрітися, пішли працювати. У той час як погана мама дитини була їзда за кордоном, дитина була нудною. Бабця підняла хлопчика. З її допомогою він навчився ригідів перед ранками в дитячому садку, також взяв його «перший раз у першому класі. й З батьками Ігор відчував як сирітник.й Коли він був молодий, він лебідь, щоб він зробив все, щоб тримати його живим. Діти зросли в щасливу сім'ю.й



Погана мати дитини Ігор слухняно вірив, що якщо він став доброю, його матір прийде і жити з ним або приймати його додому. Але мама за кордоном почала нове життя: на роботі вона познайомила чоловіка, почали відносини. Дитина не була в її негайних планах. Жінка часто дала гроші і подарунки, і вона прийшла до своєї родини рідко і коротко.

Дитинство без мами не є перешкодою для досягнення Після школи хлопець вступив в інститут. Після закінчення навчання з червоним дипломом він отримав роботу в престижній міжнародній компанії. У Німеччині він відвідав різні країни. За віком 30 років Ігор вже проїдав половину світу. Після того, як у Франції він зустрів дівчину. Лена, що її ім'я, виявилося, щоб бути заміським. З першого погляду і незабаром пара почала жити разом.



Коли Лена була вагітна, вони вирішили повернути свою країну, підписану і купили квартиру в столиці. Народилася сина Микити. Ігор мріяв про велику родинуНе менше трьох дітей, але дружина проти, кажучи, що вона ще молодий і хоче жити для себе.

Чоловік продовжував працювати в режимі постійних ділових поїздок і сім'ї, що витрачається менше часу, ніж хотілося б. Але він отримав дуже добре, і Lena і Nikita були повністю забезпечені. Звичайно. відпочинок разомІ іноді Ігор взяв своїх родичів за кордоном з ним, якщо була така можливість. Але в певній точці він почав помітити, що щось було неправильно. Лена стала далекою і іноді здавалося повністю відчуженою.



Після того, як повернулася з іншої іноземної поїздки в бізнесі (У мене було близько 2 місяців), Ігор не знайшов своєї дружини вдома. Нікітка грала з няні. Вона, побачив батько хлопчика, був ембаррасований і сказав, що Олени пішли в тренажерний зал. Це було очевидно, що вона не говорила щось.

Після зняття няні чоловік почав вийняти подарунки з валізи. Моя сина, як завжди, була щаслива і розмовляла багато (він вже 5 років). Коли він захопив одну з іграшок, він сказав, Він вже має один.Він дав йому на подяки Стефани. «Я дав мені багато речей», - сказав Миколай.



Про все майже відразу зустрілися з Ігорем. З’ясуйте, що парафія з «дяком Стефаною» вона триває більше року, і вони навіть не думають про дивинж. «Ви завжди на дорозі, і я пропустив чоловіче плече», – пояснив вона.

Ви дорослі, і це ваш вибір. Я мушу для розлучення. Я зустріне і допоможи дитині. Але пам'ятайте, що квартира шахта. Знайдіть новий будинок з вашим «повним» – Ігор виглядав визначальним і спокійним. Не було емоцій всередині, просто нещастя.



Вони швидко розлучаються. Після цього Лена назвав її екс-людом кілька разів і попросила її залишити квартиру, так як її син не має ніде жити, а оренда будинку дорого для неї. «Я не збираюся допомогти вам або партнерам». Квартира і все в ній були придбані мої гроші.

Через два тижні, коли Ігор ходив з роботи, він зустрів Лену з Микитою на вході. «Чи не живе ваш син? Степан і я залишаю, коли ми поселилися в новому місці, я зустрінемо трохи. Вона сказала і опускає очі.

«Я можу, що хтось інший дитина є тягаром?» Lena не сказав нічого.



Повернувшись до свого сина Ігоря. Я мав кинути свою роботу: не більше ділових поїздок. Але на попередньо відраховані гроші людина зуміла відкрити невеликий бізнес. В першу чергу дитина часто попросила про маму.Потім він припинив. Лена не зробила контакт і не покаже себе. Ігор, маючи досвідчену доброту в дитинстві і дорослому віці, не хочу заміжати другий раз.

Багато років пройшли, Микола вирощував. Одного разу жінка підійшов будинок, де жив з батьком. «Я знайшов свою адресу, я прийшов, щоб побачити мій син. Я знаю, що я був поганою матір'ю.

Микита звернулася до батька, і він недбалий, «Так, це ваша мама. й

р.

"Я не маю матері". Хлопець звернувся і пішов. «Ви чули все. Я не маю нічого додавати. Я сподіваюсь, що ви не турбували нас знову. Ігор пішов з сина.

Ви повинні відповісти на все життя. І знову приходить. Але на жаль, не можна змінити.

І що ти думаєш, шановні читачі: Я зроблю, що він не пробачив своєї дружини, і не змусив сина з матір'ю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное