Як зрозуміти дочку, яка змінила замки і не хоче дати їй маму в квартиру

Безперервні відносини між батьками та дітьми. Породжений конфлікт, методи виховання батьків, а також особистісні переадресації роблять себе почувати себе, коли діти ростуть. Батьки не завжди розуміють, чому діти відокремлюються від них у дорослому віці, спілкування стає менше. Якщо ви подивитеся на історію, в якій дочка не хоче спілкуватися з матір'ю, ви можете об'єктивно побачити причину цієї поведінки. Але коли ви є батьками, ви не завжди можете дотримуватися вашої поведінки і зрозуміти. Чому ваша дитина не хоче поговорити?й



«Це другий рік з моєї дочки і я не говорив. У соцмережах вона публікує фотографії, спілкується з друзями. Тексти пісень, а це означає: Він не викликає мене або текст мене. Оля доросла, вона має дворічну дочку і чоловік, вони живуть у своїй квартирі. Я завжди був затребуваним, і Ольга не виняток. Жорсткість хороша для дітей, тому я зажадав, що навчання Оля, допомога навколо будинку, подбати про себе, говорить Марія Сергіївна.

Марія Сергіївна не перестала бути затребуваною, навіть коли її дочка мала свою родину. Регулярно відвідуючи свою дочку, Марія Сергеевна тут і там складалися речі в шафі, кажучи про те, як відкинути все на палі. Оле було ще 10 років, і вона знову почала злодихати матері.

р.

Дочка не хоче поспілкуватися “Діти ненавчено, страви не миються, а чоловік Олі взагалі непривабливий.” Хто, але мій мати розповість Оля правду? А рік тому Оля припинив відповіді на дзвінки, з синя. Учора я показав, що дочка моєї сестри вже навчалася читати. І Ольга, звичайно ж, припущена, кажуть, чому я порівняю дітей. Як не порівняти, якщо різниця величезна? Це наша остання телефонна розмова.



Пізніше виявилося, що вона змінила замки в квартирі і не хоче бачити мене знову. Я не доглядав, я думав, що вона повернулася до апологізації. Наприкінці серпня в кінці серпня це кілька місяців. Вона не була навіть закликати привітати її матері.



На наступний день я назвав її з іншої кімнати і сказав її, що якщо вона не хоче говорити мені, вона повинна вийти з моєї квартири. Я купив цю квартиру до моєї весілля, 6 років тому. Я вирішив допомогти молодим сім'ям, особливо з дозволених коштів.



Але зараз, що не хочу говорити мені, то вона повинна шукати новий будинок. Оля повністю відмовляється залишити, оскільки всі документи видаються на неї. Я маю право? Якщо вона така самодостатня, нехай її знайти нове житло.

Редакційна колегія таких конфліктних ситуацій у світі дуже багато. Саме тому діти не говорять про свої захоплення, а батьки не хочуть ставити себе в взуття. В результаті виникає карель, непорозуміння. Люди не спілкуються протягом років і знижують все на матеріальні товари. Це набагато простіше, хоча.



Відкритість та довіра між батьками та дітьми повинна бути сформована з перших років життя. І тільки тому, що батьки не навчалися, якщо вони мали різні ідеї про батьківство, це не означає, що вони робили право. При виникненні конфліктів, неефективності лише подальшого відчуження родичів один від одного. Спробуйте поговорити, щоб розповісти вам, що не підходить вам. При необхідності проконсультуйтеся з психологом разом. Не загорніть міст під будь-які обставини. Ми повинні подбати про наших сімей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное