Інструктивна історія про невеликий батько-в-право, який підрахував кожен матч в будинку

Коли мова йде про реалізацію, що мама екс-люда була правою, і чому з часом стає захоплена конфліктами з колишньою матір'ю-в-правою? Які уроки важливі для ознайомлення з минулими помилками для того, щоб жити щасливо в подарунок? Чому не судити слова та дії інших до тих пір, поки ви перебуваєте в їх місці?

Саме на цих питаннях редакційна колегія "Сайт" Знайдіть відповідь на історію одного з наших читачів.

Я не можу знайти спільну мову з матір'ю. Я не схожий на неї важко пояснити навіть самому. Тільки тепер я зрозумів, що я був недобрим до неї. По суті, вона була красива жінка, турбота і любляча.



Тепер, в аналізі моїх минулих відносин і взаємодій з людьми, я зрозумів, що я просто не намагався шукати ситуації з боком. У зв'язку з цим було непорозуміння, сварки і розірвання в сім'ї, після чого в кінці і довелося розлучення.



Зокрема, я не хотів би, коли колишній мама-в-право почав скаржитися на чоловіка і перепроваджувати його майже всі смертельні гріхи.

р.

Це не нове, що батько-в-право і дочка-в-право знайде загальну мову швидше, ніж дочка-в-право з матір'ю. Що сталося з нами. З першої зустрічі я був відведений глибоким почуттям поваги і симпатії для батька мого першого чоловіка, і тому репродукції моєї матері-в-прави в його напрямку викликали тільки негативні емоції.



Понад десять років проходив з-за свого першого чоловіка. Всі ці роки я пам'ятаю тільки про нього і батька. Для мене ці люди залишалися болючими і важливими. Але це не до двох років тому, зіткнувшись з тими ж проблемою в новому зв'язку, що мій екс-мат і батько-в-правил мав, що я нарешті розумію, чому вона діяла таким чином. Це переоцінка зробив мене нестерпно сором'язливо.



Головною причиною незадоволеності колишньої матері-в-прави з чоловіком стала його погромадження і байдужість до її емоційного стану. Мій другий чоловік виявився, щоб бути просто холодним і завжди незадоволеним всім гранатом. І розуміючи це, я зрозумів, що всі репродукції моєї матері-в-прави були насправді запитом на допомогу і підтримку, що я так безглуздий відмовляв її.

р.

Я нарешті отримав розлучення на другий раз. Я часто думаю, що це сталося, якщо я мав можливість зрозуміти і підтримувати мій перший мама. І я хотів би, щоб поклонитися їй і повернути втрачене щастя з сином. На жаль, це занадто пізно, щоб змінити все.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное