Чому священик Андрій Ткачев просить не боятися антиківських обмежень

Одного разу тому не вдалося. рік По-перше, і хтось просто збирається це зробити. Хто був позитивним на наступний рік, а інші були розчаровані і переконалися, що в 2021 роки старі проблеми не зникли.

Сьогодні видання. "Сайт" Він просить познайомитися з думками священика Андрія Ткачева на цьому балі. Що говорить про практику підведення та про те, що майбутнє, він прогнозує для нас?



Основні результати року 2020 року виявилися надзвичайно складними, а кількість різних поганих інцидентів, здається, зламаних всіх записів. Не дивно, починаючи з серпня, багато чекали цього року, щоб закінчити і для змін.

Тому, незважаючи на коронавірусні обмеження, які вже стали невід’ємною частиною нашого життя, новорічні свята відсвяткували всюди на великому масштабі. Але наскільки виправданий наш оптимізм?

Р

«На рік більше. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але насправді я думаю нічого особливого. Все про несудимість. - сказав Андрій Ткачев.



У той же час священик відповідає, що є підставою для мислення про своє життя. Ми вирощуємо цілий рік, трохи ближче до того, що в нашому житті. А Архієст нагадує нам, що в цей час нам особливо потрібна віра.

«Новий рік не новий. Це просто умовна дата. Хто зустрівся з ним в березні і в вересні. У нас є старий стиль і новий. Головна «Новий рік» в житті кожної людини – його день народження. Це персональний Новий рік.



Натюрморт, Андрей Ткачев, говорячи про результати року, не забудьте згадати про коронавірус. Але він сказав, що його страхи були перебільшені. Кожен повинен залишити цей світ рано чи пізно. І причина може бути абсолютно будь-яким.

Під колесами автомобіля або від медичної помилки, або від банального віку. Нагадуємо, що ми смертники. Це все. Ніщо нове відбулося в цьому сенсі, Андрій Ткачев відбиває руку.



У той же час, клергейман впевнений, що люди за свої справи і для тих, хто вони заслуговують велику покарання і великі нещастя. Ткачевський залізно відзначив, що такі випробування чекають нас в найближчі роки.

«Що відбувається зараз нецензурний. Наші гріхи торкнулися до неба. І не вистачає молитви, відсутність християнської любові один одному змушує нас захопити майбутнім поклонінням. Тому не варто сподіватися на Новий рік.

Що ми робимо? А. Ткачева запрошує нас, що ми молитви та письмо, примирення та можливість зробити доброго знаряддя. Це може тримати нас наплавці.

«Все буде залишатися тим самим, для наших колишніх гріхів не відійде. Тому не варто сподіватися на новий, все буде залишатися старим. Не займайте мої слова для такої сенильної решітки. Але я думаю, що це. З Новим роком! Увійшов Отець Андрій Ткачев.



Це неоптимістичні результати року ми змогли почути від Андрія Ткачева. Тексти пісень, а це означає: І тоді кожен повинен прийняти рішення для себе, чи дійсно це "старе зчеплення" або святої правди. У будь-якому випадку, все завжди можна змінити для кращого. Ключ - вірити, що ключ змінити в руках.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное