Чому жінка, яка підняла двох дітей самостійно, поспішаючи запитати родичів за допомогу?

Спірайт одномісний Вони зростають менш щасливими, мають довгий сонник в оживлення. Здрастуйте, бо головне, що дитина кохана і дав її тепло. І навіть якщо тільки один батько, дитина не стане менш коханим.



Дійсно, одномісний Не так легко. Особливо якщо сім'я має тимчасові фінансові труднощі. Як годувати дітей і дати їм достатньо часу? Відносні засоби зазвичай приходять на допомогу. Але в житті героїні нашої історії сьогодні все відбулося по-різному. З'ясуйте, як вдалося впоратися з усіма проблемами.

Зовні вікна ламали дев'ятидесятників, коли мій чоловік помер. Я знаю, що чекав мене з двома маленькими дітьми в руках. Спочатку я був рубаний, але крихітні очі наших маленьких подарував мені віру і надію. Хто може допомогти їм, але мені?

Ця думка приймала в голову і допомогла мені боротися щодня. Я не вірю дітей і я пережив. Я думаю, що всі можливі проблеми по дорозі. У той час, коли нічого не було, але порожній паста. Для годування своїх дітей я часто занурився самостійно. Я не доглядав, якщо діти були голодними.

231350 р.

Я ніколи не запитав про допомогу від сім'ї. Я не хочу скаржитися на них про наші проблеми. Я можу бути неправильним, але я не хочу показати свою слабкість. І не було слабкості. З ранку до ночі я працюю, а решта часу я присвятив дітям.



Я зумів повернутися на ноги. Вони закінчили золотою медаллю, просто думають! Тоді вони пішли в університет і знайшли престижну роботу. Іноді я думаю, що наше життя є лише сцена для фільму. Але диви...

Я не даю дітям найголовніше – щасливий дитинства. «Діти не знали, які фрукти та цукерки були! Так, ми проживали скромно, але ми можемо принести пакет картоплі. Ваше ім’я – це Ваше життя! сестра чоловіка все одно повторюється.

439174

й Безкоштовно Смішні речі, що всі вони ніколи не зацікавлені в тому, як ми живемо. Після того, як мій чоловік пішов, ми практично втратили дотик. У мене є діти, і я на власні очі. Тепер вони кажуть, що вони повинні запитати про допомогу. Я боявся, що якщо я прийшов до них за допомогу, я б сказав їм для решти мого життя.

1813182

й Безкоштовно Я не знаю, можливо, я неправильно. Але я впевнений, що ваші діти щасливі зараз. Я підняла їм доброго і чесного народу. Хоча ми проживали в бідності, ми запалювали любов, повагу та тепла. І я дійсно сподіваюся, що мої улюблені діти можуть тримати все це. І нехай родичі продовжують скаржитися...

Поважна гордість одної матері, яка піднялася двома дітьми. Не запитайте про допомогу від родичів - її вибір і слід враховувати. Проте, одне питання виникає: де були всі ці родичі до і чому вони не зацікавлені в житті нещастяної жінки? Всім відомо, що вона була вдовою.



й Здається, що в даній життєвій ситуації все не так просто. Але найголовніше, це було вирішене найкращим чином. Ця історія доводить, що одномісний Вони можуть стати успішними і щасливими. Дякуемо!

Покажіть мені в коментарях, ви підтримуєте позицію матері в цій історії? Ви можете випробувати подібні проблеми самостійно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное