Кристали на гілках як в СРСР з докладними інструкціями створення дива

«На гілках, незважаючи на те, що це дощ і волога поза снігом! Де ви отримали це зимове диво? попросила моєї сестрички. З нашими зимами я більше не сподіваюсь на сноуборди, тому я створив сноуборди. Різдво Старомодний спосіб.

Букет сухих гілочок і конусів з морозом виглядає казково в будинку. Не кажучи вже про те, що ця краса триватиме більше 10 днів!

Сьогодні видання. "Сайт" Як виростити в домашніх умовах. морозильній Дуже простий і простий!



Тепер можна купити безліч наборів для вирощування ялинок з кристалів, кінетичного піску та інших цікавих речей, які люблять як діти, так і дорослі. Ну, так кристалізувати Ні, немає готових комплектів. Просто сіль і вода. Цей метод не новий, але для кого він буде новим.

Ось мій персональний експеримент. Два дні тому, ввечері о 18:00 я взяв літрову каструлю, заливу воду з крану в неї і почав залити звичайну кухонну сіль. Сіль необхідно додавати в воду так, щоб вона перестала розчинятися. У мене трохи менше кілограма. Додаємо сіль настоянка кипіння, а потім залийте розчин в банки.

р.

Для того, щоб зрозуміти, як це працює, я знайшов суху гілку і бампю, і я занурю гілку ялини з дерева. Це жах, звичайно, знищити будинок зеленою красою, але що робити - експеримент є експериментом.



Це те, що мої зразки виглядають як через 4 години. Перед сном я вирішив побачити, як були результати.



Це те, що гілочки виглядають як на наступний ранок. Пішохід всіх. солярій Закінчується на відділенні.

р.

Виявляється, що мій бабуся (хоча взимку не так само, як і зараз) виросла заморозка на гілках з використанням салінового розчину.

На другий день це те, що я зробив.





Все, що я люблю результат на конях і на сосновому відділенні, але з сухим відділенням, якось не дуже добре. Однак експеримент все ще триває. Я залишаю його на інший день. Вона сказала, що на третій день результати будуть найбільш помітними. Так, якщо вам цікаво, що я збираюся зробити в кінці, писати в коментарях. Я надішле вам фотозвіт.

Аналогічно можна зробити сніг з цукру. Я не намагався, але я знайшов багато прикладів в Інтернеті.

Ось ще один цікавий спосіб. гілка-штатка з акриловою фарбою, лаком і посипанням.

https://www.youtube.com/watch? v = Са4HRMpPzj0

Поради редакційної колегії я також раджу дізнатися, як можна швидко і з задоволенням будувати святковий декор для будинку своїми руками. Якщо ви повні натхнення та бажання зробити щось, будь ласка!



Як видно, виростити заморозки на гілках, а точніше, солярійНе так важко. Це особливо цікаво, коли мова йде про дітей. Насолоджуйтеся, коли ви отримаєте декоративний сніг з солі та цукру.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное