Що таке люди, які дуже важко приймати пандемію?

Невідомий завжди найяскравіше. Не дивно, коронавірус страхЗахворювання, яке ще погано розуміє, викликає багато, щоб бути обережним у всьому. Але при прийомі пандемії серйозно, такі відповідальні люди часто стикаються з позбавленням інших.

В результаті моральне напруження росте ще вище. Тому багато хто починає відчувати себе справжнім згортанням. Сьогодні видання. "Сайт" Запрошуємо Вас ознайомитися з державою таких людей, які вирішили поділитися своїми історіями в соціальних мережах.



Груша коронавірусу
  1. «Нагадуємо мене про водіння, коли інші водії відкривають правила дорожнього руху. Ви завжди впевнені, що ці люди просто різні про безпеку і ризик. «Щоб краще зробити в такій ситуації максимально безпечно. Контроль інших людей або намагатися змінити їх ставлення - Футиль. Скоріше, це не допоможе, це тільки боляче. й





  2. «Ви повинні стояти фірму і ігнорувати всі ці саркатичні коментарі. Чому варто виправдати мої рішення та дії? Я був достатньо аргументів з родиною мого чоловіка, який думав, що я був «красою і надмірною турботою матері», оскільки я взяв пандемію серйозно. Я не можу бути переміщеним, коли мова йде про безпеку моєї дитини, але я не буду менш обережним, якщо у мене немає дітей.
  3. «Навіть найяскравіших і впевнених людей, які закохуються, коли я розповідаю, що я працюю в лікарні і часто знаходжу себе в червоному зоні. Вони швидко розуміють, що це більше про їх безпеку, ніж шахта."



Як захистити себе і сім'ю. Отже, не стартуйте. Ця робота дивовижна, тому що більшість співвідношених ідіотів проти заходів безпеки тільки тому, що вони не люблять такі замовлення. Ви можете використовувати цей трюк проти них."



«Мій бос не взяв пандемію в першу чергу. Працівники на заводі не надавалися масками і рукавичками, а офісні менеджери були заборонені працювати з дому. Я відмовився піти в офіс і виконав всі мої завдання в домашніх умовах, хоча я отримав дисциплінарні санкції для цього. «Я вже знайшов ще одну роботу. Якщо ця людина не цінує життя і здоров'я своїх співробітників, вона проявляється більш ніж раз. Я консультую всіх, хто ігнорує ignorant і переконайтеся, що це пандемія дійсно. й





«Я хочу жити нормальним життям, як кожен інший,» і «Я, ймовірно, просто божевільний.» Кожен обманює правила безпеки, працює на датах, забуває про маски. І вони дивляться на мене, якби я був нездатним і не їм. «Хто, щоб розповісти правду, я досить втомився від миття і прилипання до правил, що кілька людей навколо мене слідують. Я не вважаю себе краще, ніж інші, але що відбувається навколо мене відчуває себе як природний вибір. й







Звичайно, є проблема, але кожен сприймає його по-різному. Хтось надмірно спокійний, і хтось відчуває без виміру. Ви повинні дивитися на середню землю і не йти на край. І варто орієнтуватися не на думки інших, але на посаду фахівців, які точно знають, що говорять про них.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное