Історія матері-в-завдання, який закликав до Різдва не свого сина, але її колишньою дочкою-в-завданням

Мати не завжди вдається пускати своїх синів безкоштовно. Через це часто виникають труднощі в спілкуванні з майбутнім дочкою. Однак, іноді все відбувається рівно протилежно. Наприклад, коли вирощений син діє рівно, дочка Він стає союзником своєї матері. Це здається, що все не так просто тут... Давайте спробуємо зрозуміти цю тему з певним прикладом. І це допоможе нам з незвичайною історією життя.



Мій син розлучив свою першу дружину 5 років тому. Він обдурив, коли діти були лише кілька місяців. В той час як мій екс-дочка-в-завження був настойний з дитячим днем і нічим, Андрій був живим своїм новим життям. Але в певній точці, його секретна леді вкладено питання: або розлучення або вона листя.

Що сталося. З близнюками в руках, погана Наташа була лівою. Звичайно, я не можу допомогти, але підтримувати її. Захворюй мене, щоб дізнатися, що мій син може це зробити. Покинути дружину з двома молодими дітьми і поїхати на молоду дівчину



Я сказав, що мій син, що я не прийняв його нову подругу. Він дуже помилковий, якщо він думає, що він може будувати щастя на нещастях інших. Проте Андрій не слухав мене і через рік зробив Каріна пропозицію. Я не прийшов на весілля. Я соромлюся, що мій син дрочить це.

Андрій і Каріна живуть в оренду квартиру і піднімуть загальну дитину. Я розумію, що це мій онук, інший онук. Але я не можу взяти його. Всі мої онуки живуть з екс-дочками Наташи. Я дійсно люблю їх і готовий зробити все для дітей.



Я майже втратив дотик з сином. Зателефонував йому на Різдво, але без своєї нової дружини він відмовляється. Я не хочу бачити її і не хочу. Наташа рада приймала запрошення. Ми маємо великий зв'язок з нею. У вузькій родинній колі відбувся вечір. Діти сян кароли, і Наташа допомогли варити вечерю.

доб. 5

Я відчуваю себе шкода. Вона майже забута, що жіноче щастя. Весь життя породжує дітей. Він не дивиться на інших чоловіків, нехай мій син йти. Я поговорив про це багато разів, але Наталя не може допомогти собі.



Ми йдемо на відвідування один одного, я можу допомогти Наталі з дітьми, і вона називає мене її другою матір'ю. Зрозуміло, що життя не буде однаковим. Але головне, що ми можемо розраховувати на взаємну підтримку і не хвилюватися про завтра.

Моя сина не привітала мене на свята. Тексти пісень, а це означає: Чи може він коли-небудь реалізувати, чому я не пробачу його? ?

Вони говорять про любов зла. Що означає, що іноді Не можна сказати серце.й Особливо коли мова йде про дії та рішення дорослого. У цій ситуації можна лише сподіватися, що рано чи пізно маму і сина знайде загальну мову. А колишня донька-в-одному відкриє своє серце іншим чоловіком, який обов'язково зробить її щасливим.



Ви думаєте, що нова донька-в-завдяки і мати-в-завдяки прийдеться в майбутньому? Натюрморт з іншим рідним онуком ... Обов'язково поділіть вашу думку в коментарях нижче. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное