Чи народилася мода для скромних і як у СРСР?

Ми всі знаємо, що в СРСР не було «карна насолода». Відсутні ціни на вагітність. І школярка Вони не були далеко за струмом.

Редакція "Сайт" Він публікує цікавий сюжет про одну таку справу з красивим моральним.

Школярка СРСР - І як це було в СРСР з цим? Я пишу, сидячи на кухні мого першого вчителя. Анна Григоріївна працює в нашій школі з відкриттям. І тоді вона не була молодою.

до Що відбулося? Це було все... У всі часи у школі, дівчата втратили голову і завагітніли.



Поза «Ложки» І хочу об'єднатися, але перед тим, як мені радянська людина, стара школа. У школі немає. А Анна Григорівна якось виглядала безпосередньо в душу. І кожна булька сіла з червоним обличчям. 40 років педагогічного досвіду зробили її не тільки викладачем, але вже ментором для молоді. Не жінка, але сталь.

- Я бачу, що ви хочете об'єкта, тому я виглядав, я майже подрібнився на цукерки. Не робити це. Повідомляємо вас щось.

Вона зробила. Молода жінка ще була Анеська, коли вона прибула на поширення в с. Таіга. Далі було повністю розроблено тайгу. Це як фільм "Дівчата". Схожі часи.



GettyImages – О, мій мама любить цей фільм! Я з нею раз на рік раніше...
- Я бачу, що ви ніколи не навчились не перервути, особливо старших, в школі, і знову я виглядав так багато, що я перевернув червоний, як вісім-річний, і слухав з повторною увагою до кінця історії.

Ну і молодий вчитель прийшов в повному ентузіазму. Навчався комплексний змішаний клас: там, і відвідуючи дітей. Вона завжди боїться хлопців. Ми боролися часто, але чесно, один на одному. Анна тримала чекаю на когось, щоб отримати финканкука або подарувати жорсткий. Саме тому у хлопчиків є очі.



GettyImages, однак, здивує її з абсолютно іншого кута. Перед Новим роком Педагогічна рада несподівано зібрана. З точки зору академічної перформанси, її клас був добре, він пішов зі світлим серцем. Тільки жінки там, і немає режисера. Головна Лариса Вікторовна – людина важкої долі та важкого персонажа. Вона залишила м'якість на передній частині.

- Анехка, у нас є надзвичайна ситуація.
- Хлопці?
- Ноп. Даша Третякова вагітна.

Є молодий вчитель в стільці. Виявилося, що дівчина стала хворою і вона була прийнята до лікарні. І гінеколог знайомий вчитель голови. Визначені в школі перед батьками.



Поза «Ложки» Місія поспілкуватися з батьками на плечі Анечко. Можливо, Лариса захотіла підняти молодого вчителя. Так, ви не побачили його, тому тепер ви робите це самостійно. А тепер Анна Григоріївна «завдяки на жовчну зупинку і в печінковому хата надійде». Не вдалося уявити, як поспілкуватися з бідними Даша. Не подобається батькам.

Я вирішив поспілкуватися з Дашам, вирушаючи прямо до батьків, як заперечення. Вона сказала, хоча вона була молодою матір'ю. Я соромлюся, не за неї, але для себе.

Даша слухала спокійно і приймала, що вона, ймовірно, зробить щось для себе. Він тільки боїться болю. Я боявся, що вона буде судити з усіх сторін. Анечка почала читати вірші Расула Гамзатов. І пояснити, що слово «мама» тіні не падають.

Сім'я Даша була строгою, але дівчина все ще бажала розповісти батькам правду на її власній. Але батько сім'ї був командиром, тому Анека пішла за підтримку.

батько мовчало слухав вагітну дочку, яка шукає на підлозі.

до Що ви приносите вчителя з вами? Не допоможи, вона вагітна або ви навчаєте це в школі. Попереду, Анна Григорівна, я розповім про тебе.

Я думаю, що там, де відбувався перелом Анна Григоріївна, бо вона не залишає. Вона покрила крісель Даша з її спиною:

до Якщо ви доторкнувшись до своєї дочки, ви будете мати справу з радянською поліцією!
- Хто доторкнувся їй, як зараз? Ви не повинні дивитися на цьому голові.

Анна Григоріївна розповіла йому про те, що це не потрібно зараз. Якщо твоїй доньці, це не допоможе нікому. Що робити далі?

Вони чекали маму. На приході вона схвалила танту страшну силу. А батько кинув на неї і вона мовчала.

Габаритний зображення

Поза «Ложки» З району, потім прийшла папір, скажеш, потрібно провести зустріч з чітким прикладом для навчальних цілей. Звісно, вони не робили, але на папері вона пройшла.

Даша була передана до вечірньої школи, і до народження вона пережила на життя з батьками чоловіка. Він був: хлопець пішов в армію, і один раз Даша відійшов до нього вночі. Він не може бути демобілізований з цієї причини. Але Даша чекала йому, і вони одружилися.



Поза «Ложки» Ось школярки СРСР. Після таких випадків в пам'яті Анни Григоріївни знову сталася 4 рази. І в '90s, частіше.

Добро, що ми живемо в освітленому віці і більше не боїмося говорити про будь-яку тему. Контрацепція стала загальним місцем. Але як Анна Григоріївна розповіла в кінці: «Любов подобається річка: якщо ви не входите, вам доведеться підняти п'яти». Поділіться своїми історіями в коментарях і нехай річка любові не завадить без належного захисту.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное