Чи варто залишити дітей і піти в Італію за роботу, якщо відносні темпи грошей?

Іноді відносини з матір'ю не найкращий спосіб. Ви не можете навіть сподіватися на що-небудь. гуманізм На її боці, коли відбувається диво. В кінці матері вашого чоловіка набуває тільки всіх. Інтригу?



Щось схоже на те, що саме наша історія вже сьогодні. У пошуках кращого життя для своїх дітей вона забуває самостійно. Давайте подивимося, що сталося в кінці.

Я народилася в селищі і проживала майже в житті. Мої батьки мешкали в бідності і мали велику родину в маленькому будинку. Так з молодого віку, я мріяв про зростання і виїжджати їх, починаючи від мого життя.

Що сталося. Майже відразу після школи я одружився мій однокласник Мішка. А потім перейшов жити з ним і матір його в іншій частині села. Євгенія Семенівна приймала мене, але якось вона була холодною для мене. І я ніколи не спробував отримати разом з нею. Вона відразу ж приймала до дому, а потім пішли діти: перший хлопчик, а потім дівчина.



Для годування сім'ї, чоловіка і я працюю з ранку до ночі для пені. Я ніколи не отримав вищу освіту, я мав час навчатися, що я зараз шкодую дуже багато. Ведмедя був свого роду байдужим до мене. Але я не хочу дізнатися відносини з ним. І не було міцності - все в роботі.

Одного разу ми приїхали до нас, які повернулися з Італії. Вона пішла там, щоб працювати і повернулася назад, щоб всі вечірні розмовляли тільки одне. “Alla, Ви ніколи не зможете заробити стільки, скільки ви можете заробити. Я вже почав заощаджувати гроші на мій сон!



Вона залишилася, але я не можу отримати мій розум від її роботи. На наступний день я запитав її, якщо я можу піти там. Валка сказала, що вона не обіцяє нічого, але вона запитала. Через тиждень вона пішла, і я повернувся до нормального життя, вже забути, що я почав мріяти.

Але через кілька місяців Валя раптом згадувала мене. Вона сказала, що будинок поруч з дверима потрібна медсестра для літніх жінок. Кума рекомендував мене, і дав її хорошу репутацію, вони довіряли її і вирішили взяти мене. Я не міг вірити вуха в час! Звичайно, це серйозне рішення, але вибір був очевидним.



Я довіряв, що мій мама-в-одному, щоб прийняти новини спокійно. Моя людина була щаслива, коли ви дізналися все. З тих пір ми працювали з Кума в районі, і пішли додому в поворотах. Я заробила все, що я заробив мій чоловік і мій чоловік, я хотів би їх покласти дітей на ноги.

10 років пропускають в одному диханні. Діти були про те, щоб повернути 14, і я був стурбований тим, що мій мама-в-завдявся з ними. Але було занадто рано йти додому. Я завжди відчув, як я не відправляю їх достатньо грошей в будь-який час, і що я шукав більше, тому що було так багато роботи.

Життя – Мес. Але життя зробив свої налаштування. Один день Євгенія Семионовна назвав мене і в тихому спокійному голосі сказав: «Все, мій шлях недовго». Ви швидко приїжджаєте. І Мішка вже давно не була вдома. Я бачу, що я не сказав вам найближчим часом. й



Коли я приїхав, виявилося, що мій чоловік був обманом на мене довго. Моя мати-на-правила мене, бо вона не хоче нас розлучення. Я не хочу бути самотніми і жити з новою дружиною сина. Вона очолилася мені, протерла сльози на обличчі, сказала вона любила мене. Він не проявляє своїх почуттів.

А потім Євгенія Семионовна взяла конверт з грошима від замка. У нас було тисячі євро, які врятували всі ці роки, тому я можу повернутися до сім'ї. Я вже зареєстрував будинок для мене і пообіцяв зробити все в її силі, щоб зробити мене і своїх дітей щасливими.

р.

Моя мама-в-одному подивіться на очі і сказав мені, щоб дати чоловіка йти. Він не сердився з ним і змогла дати іншій людині в її житті. Я ніколи не знав, що мій мама дійсно був. Що дійсно людський акт вона здатна. Ми захопили і м'яко зв'язуємо.

Через місяць загинув Євгенія Семенівна. Але було сподіватися, що життя зміниться на краще. У невеликих кроках я почав ближче до своїх дітей. І, нарешті, я зрозумів, що материнська теплота і неприємність є більш важливим, ніж будь-які гроші в світі. й

Ця історія показує, як непередбачуване життя може бути. Ми ніколи не очікуємо, що любимо нас. Але він робить, як він зробив з чоловіком основного персонажа. Але жінка все ще пощастила, і вона в змозі правильно встановити її життєві пріоритети, назавжди повернення її дітям.

Я дивлюся, якщо ви досвідчені подібні ситуації в житті. Це буде чудово, якщо ви поділитеся досвідом з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное