The Sad Christmas Story of the Mother Who Є Stuffed На The Last Автобус

Різдвяне свято, мабуть, найвідоміше. Навіть Новий рік в сучасних раз є більш поширеним для святкування друзів або самотнього з вашим другом, але не Різдвом. Що відчувається, як правильно його провести? З якими думками, наприклад, проводить самотні різдвяні дратівливі мами, син яких викинув з дому напередодні свята за проханням його дочку-завдання? Це те, що ми навчимося з сьогоднішньої історії.

Різдво "Нехай мій син Леоз був 27, ми живемо разом." Іноді він приніс дівчата додому. Кілька разів він був навіть близько до весілля, але в кінці все закінчилося в розриві. Лешенка завжди прагне до серйозних відносин. Тим не менш, жоден з його обраних

520480

Остання дівчина явно заявила, що вона не збиралася рухатися у чоловіка, який керує її матір'ю. Я ніколи не заважав конфіденційності сина.



Але проблема була озвучена, і вона повинна бути вирішена якось. Я знав, що я б не торкнувся мого життя сина матері. І хоча Льоша не одна, жива сторона зі мною, він не зможе довго оселитися свого особистого життя. Так я вирішив переїхати в село.



З того часу я переїхав. У цей час син зумів одружитися, і тепер молодий шукав свою першу дитину. Дитина була за рахунок народження в кінці січня, тому я вирішив приїхати до них після Нового року і допомогти підготуватися до дитини.



Я пішов, щоб бачити сина з дочкою, щоб відсвяткувати свято разом, а потім залишитися до тих пір, поки мені потрібна допомога. Проте виявилося, що діти не чекали мене. Син від дверей сказав, що для мене немає місця, так як співрозмовник повинен прийти незабаром і вони вже погодилися, що перед пологами малюка вона подбає про її дочку-в-праву і побутові справи.



Скоро, замість того, щоб подякувати моїй матері, Ліоша просто злий мене з дому напередодні Різдва. До цього він дав мені чай і запитав мене, як я робив. Але все збиралось в божевільних мезах, бо мені довелося половити останні автобуси, щоб повернутися до села.



Ми не сказали нашому синові. Він ніколи не назвав мене весь тиждень і явно не замислювався про апологування. Я зробив все в моєму житті для нього. Після того, як все це, не я навіть заслуги, щоб мати з ним партії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное