Квиток на концерт Стас Михайлов для мами та її сердитися тирад після вистави художника

Поп-зірки спалахують яскраво і швидко падають. І в епоху пандемії важко для тих, хто очікує концертів. Я згадав, як я пішов на концерт з матір'ю, і це стало цікавим: це актуально? Стас Михайлов теперй

Я пам'ятаю, пара років тому мій мама просто висушена для музики Стас Михайлов. Вічний удар «Звідти тебе» грали в кожному кутку. Я зазвичай слухав іноземну музику. Я послухав пару своїх пісень. Я був в мікроавтобусі, мій мама гона знизила щось на Viber. В цілому я зрозумів, що моя улюблена мама не байдужа до своєї роботи.

3610Р. 4200Р.

Поза «Ложки» У якийсь момент, чи на ювілей або день імені, вирішив подарувати їй подарунок. І купив його два квитки на Стас Михайлов. Вона сама не хочу йти на концерт, і вона не могла знайти компанію для себе. Я поборовся трохи, але згодом погодився піти з нею.



Як сердитися я був після концерту, слово не може розповісти. Я купив квитки на старт продажів. І в результаті два квитки на нормальну вартість місць близько 40 тис. рублів. Привіт, сума не мала. Я не можу бути моїм мамам. Я б не дозволяв собі витрачати на це гроші, але я ще не стінгі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділився Стасом Михайловим. Сторінка вболівальника (@stas_mihailoff_fan)



Концертний зал був повним, а лінія була страшною. Добре чоловіка мало зайнятий.

У головний зал нашої DK допускається величезна кількість жінок. У повітряній повітрі було переважне та загальне хвилювання. Для цього наради необхідно почекати години. Не можна сказати, що організатори не змогли або Михайлов не пізно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділився Стасом Михайловим. Сторінка вболівальника (@stas_mihailoff_fan)



Він отримує гірше. На сцені з’явилася співачка до шанентного рояцтва величезної кількості жінок різного віку. Музика почала грати, а потім я зрозумів щось.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@stas_mihailoff)



Так, я розумію, що художник має багато концертів. І це приступає до того, щоб співати на кожному, так як немає зв'язків може витримати такий зайнятий графік. Але сорок тисяч я очікував більше професіоналізму. І ось навіть у фонограмі людина не завжди падає.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@stas_mihailoff)



Мама трохи дивилася на шанувальників співати разом з голосами, на виконавці, на мене. Я відразу зрозумів, і не чекаючи закінчення програми, ми залишили. Для того, щоб зробити її краще, я взяв її до гарного ресторану. Але після цього я не чую від неї про Стас Михайлов.

Кожен заробляє стільки, скільки вони можуть, і зірки не є винятком. Але іноді шанувальники краще не торкнутися своїх ідолів. В іншому випадку ви можете очікувати гіркого розчарування. Повідомте нам у коментарях про успішні та не дуже поїздки до концертів до улюблених митців. Після того, як пандемія, нехай нам потішить наші улюблені пісні на сцені.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное