Як впоратися з почуттями матері, які закохалися в любові з багатим сином

Чи варто мати матері-завдання, син-в-право Або ні, ні свого віку? Чи є щастя своєї дочки над усім іншим або можна розглянути деякі варіанти? Що відбувається в житті.



Наш читач Зінаїда відправив цікавий сюжет, навіть крі душі. Вона не знає, що робити і гасить між двома вогоньми - прагматизмом і своїми почуттями. Ну, давайте намагатися допомогти їй.

Моя дочка і я завжди був разом. А до моєї розлучення, коли моя сім'я була повною, а потім вона любила мене більше, ніж батько. Я навчав її малювати і читати. Я був тим, хто провів час з нею вдома, тому що ми вирішили не надсилати її на дитячий садок.

Не робіть мене неправильно: мій чоловік, батько, не погана людина. В той час як Оленка зростала, він працював дуже важко і не міг занадто багато часу присвятити своїй родині. Але це роль сучасної людини. Жінка виглядає після дітей, і людина отримує їжу.



Після розлучення вона стала трохи складною. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Оля закінчила школу з відзнакою та вступила до Інституту. Хороша, розумна дівчина з високими очікуваннями.

Паралельно з дослідженнями, її дочка виявила невелику роботу в офісі біля дверей. Звичайна робота, хороша практика майбутнього бухгалтера. Через шість місяців, з щасливими очима, вона зізнається мені, що вона любить її бос. І він, ви знаєте, це любов з нею.



У день я зустрів, я зізнався, я чекаю на хабарську молоду людину, типову біло-комірну людину, яка мала лише нещодавно прийняти позицію лідера. Я заданий, як він буде заважати в моїй присутності. Але реальність була дуже різною. Я дуже дивився.

Точно при призначенні 19:00 до нашого в’їзду розгорнув іноземний автомобіль темного кольору. Спочатку з'явився, судячи силуетом, високий тонкий молодий чоловік і відразу відкривав автомобільні двері, де з'явилася дочка. Після того, як з'явився наступний пасажирський двері і інший чоловік.

Р

Він виглядав трохи більше 55. Сіре волосся, що входить до невеликої вії в області чола. Вишитий строго, але смачно. Він сказав щось молодим водієм і залишив він. Дочка і її "молода людина" пішли в квартиру.

Я не знаю, що сказати. Немовний, навіть харизматичний чоловік про мій вік. Дуже галантний і акуратний. Він не був порожнім, але з декількома пляшками червоного і повного пакету дорогих товарів.

Вечори незабутні. Ми говорили, весело, навіть санг. Дуже добре, в цілому. Я хочу відзначити, що розмова була переважно з мене. На першому я думав, що він був, тому що Микола хотів мені любити його, як обрана моя дочка, але тоді я зрозумів, що це не точка. Не знаю, як поспілкуватися з чоловіком

332462

В кінці вечора відступають пара юврів, розмов з другом на телефоні, кілька сувенірних пострілів і, нарешті, повна головно-соціальна медіа. Але Микола не збирав очей від мене. Допомагає збирати страви, які намагалися послужити. Ця людина не знає, як обробити брудні страви, але чесно, я бачив його намагатися. Оголошено, що на тиждень тому Микола запитав руку Ольги.

А потім почалися коефіцієнти. Ніколай назвав мене щодня і запропонував мені допомогти: принести мої сумки додому, купити щось, отримати кращі квитки в театр (який я люблю), і так далі. Я не дівчина, і я знаю, де це буде. Особливо з огляду на те, що коли він зустрічає мене, він відправляє водієві на "відновлення" і завжди приводить мене у людини.

р.

Я не можу вирішити. Я люблю свою дочку і побажаю її всім кращим. Але мені сниться найкращий матч для неї? Після того, як шлюб є делікатною, потрібно відчувати партнера. І Ольга не знає, що зацікавити наречену. Крім того, мені здається, що вона все ще має попереду, і я можу відчути зі своєю шкірою, як Микола приваблює мене. Як я можу пожертвувати мої стосунки з дочкою, або дивитися її шлюб на мій сонник в майбутньому?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное