Майстер ремонту показав, що після двох років, будь-який смартфон буде розірватися

Ми всі запам'ятовуємо час без мобільних телефонів. Але сьогодні важко уявити життя без цих пристроїв. Безсумнівно. сучасні смартфони Вони містять весь світ і спрощують багато завдань. Ми звикли до цієї зручності, що мінімальні поломки перетворюються в реальну трагедію.



Сучасні смартфони сьогодні видання "Сайт" Ось чому останні смартфони не так швидко і живуть в середньому за два роки. Ми обговорюємо основні проблеми, які більшість людей стикаються і як їх уникнути.



Багато друзів і знайомих скаржаться, що кожні два роки Купити новий телефонй Це не ізольовані випадки і не тільки мій особистий досвід. Про це говорили власники абсолютно різних моделей смартфонів, але все в одному голосі кажуть, що життя своїх гаджетів занадто короткий. Вони не приходять дешевих.

Хочу сказати, що я не врахую механічних відкладень, таких як розбитий екран, вологість або пошкодження роз'єму. Ми йдемо про нормальне, ретельне використання, в якому проблеми все ще не можна уникнути. Розглянемо найбільш поширені проблеми смартфона.



й Безкоштовно Акумулятор не утримує заряду I, наприклад, найчастіше використовують смартфон для фото - необхідно для роботи. Я не граю будь-які ігри, я встановлюю стандартні додатки, я не розмовляю на ньому годин, я рідко відповідає. Після двох років використання. акумуляторні зупинкиВи повинні заряджати буквально 2 рази на добу. Мій останній смартфон не був винятком. Я вирішив змінити акумулятор. Що ви думаєте? Проблема не вирішується. Про нас



Якість фото значно знижується Проблеми з камерою. Відразу після покупки фотографії були високої якості, не було проблем. Як я сказав, що я часто фотографую на роботі. Рік і половина пізніше, Якість фото почалася для погіршення.А потім він став розпадом. Взявши картину щось маленьке неможливе - тут просто немає уваги.

Зображення розмиті, нечітки. Я не знаю, що це. Телефон не впадав, він не вмив. Звісно, у мене є здогадка, що такі проблеми виникають від склепіння скла камери. Але це не заважає?



浜у 涓 蹇 Тільки одне рішення. відключенняй І це не так просто. Якщо ви кладете китайську копію, дисплей може зламатися від найменшого падіння або впливу. Датчик не може працювати належним чином. Але оригінальні витрати багато грошей, якщо ви можете знайти його на всіх.



Смартфон особливо дратує Пристосунок починає працювати в рази повільнішей Деякі рекомендують скидання налаштувань на завод. Він допомагає близько тижня, якщо на всіх, а потім все повертається. Додатковий час для передачі важливих файлів і встановлення необхідних додатків знову. В короткий час, в таких випадках простіше продати свій телефон і купити новий, щоб не нервувати.



Однак, покупка нового телефону кожні 2 роки не є рішенням, яке підійде мені. Намагатися знайти в Інтернеті причини вищевказаних неприємностей, я раптом пам'ятав, що мій старий друг займається ремонтом телефонів. Я попросив його на консультацію і запитав, чи є така можливість. продовжити життя вашого гаджетай Отримати корисні поради від фахівця.



Як продовжити життя смартфона
  1. Очистити телефон регулярно. Видаліть додатки, які ви не використовуєте, а також погані фотографії та відео, нудна музика. Це засмічення пам'яті смартфона, що призводить до того, що він починає сповільнювати.
  2. Не забудьте вимкнути свій гаджет іноді. Так, так, технологія також потребує відпочинку. Ви вимкнете ноутбук і телевізор, не ви? Вимкніть або перезавантажте смартфон принаймні один раз на тиждень. Кілька хвилин відпочинку достатньо для роботи пристрою.
  3. Не поспішайте оновити. Після виходу двох нових поколінь смартфона краще не оновити операційну систему. Мета будь-якого виробника полягає в тому, щоб продати якомога більше своєї продукції. Вони спеціально випускають оновлення, які сповільнюють від старих гаджетів. Важливо вчасно ігнорувати ці оновлення, щоб відкласти покупку нового телефону.



  4. Здатність грамотно. Поставте телефон на оплату, коли не залишилося 25%. Цей підхід поширюється на життя батареї. Також намагатися не допускати повного розряду акумулятора. Краще заряджати трохи протягом дня.
  5. Не дозволяйте вірусам отримувати. Перед тим як завантажити будь-яку програму, переконайтеся, що нічого не підозрілого про неї. Якщо після встановлення програми телефон почав дивуватися, краще його видалити. Будьте обережні при перегляді веб-сайту. Не слідувати за підозрою посилання. Профілактика - найкращий підхід. Після того, як деякі віруси можуть бути системними додатками, і це не так легко видалити їх.
  6. Використовуйте склянку безпеки. Після того, як дисплей є одним з найдорожчих компонентів кожного смартфона. З захисним склом ви зможете зберегти його від незначних пошкоджень. При падінні додаткове скло буде вражати і запобігти виникненню тріщин на самому дисплеї. Заміна захисного скла в десять разів дешевше, ніж перевстановлення дисплея.

    й



Я сподіваюся, що ці поради допоможуть продовжити життя вашого гаджета і зберегти на покупку нового. Сучасні смартфони Дуже ніжна техніка, яка вимагає ретельного підходу. Якщо ви також мали неприємний досвід з смартфоном, обов'язково зв'яжіться з коментарями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное