Зима, але не Новий рік кіно, щоб відволікати гостей з холодильника

Сніжинка: хто має це, хто не робить. Недолік снігу немає причин, щоб бути сумним. Щоб відчути настрій цього холоду, але в своєму прекрасному сезоні допоможуть фільми про зиму.

Сьогодні видання. "Сайт" Ми підготували чудовий вибір фільмів, які допоможуть вам і вашій родині. зимаНе залишаючи будинок. До речі, є сніг і мороз у всіх цих фільмах, але немає різдвяного настрою!

Плівки про зиму

Найпопулярніші Це, безумовно, фільм про реальну річ. зимаІ на вершині гори! У 1996 році Нова Зеландія сходження Роб Холл, який зробив прибутковий бізнес, працюючи організатором найскладніших сходженнях на недоступні вершини, під керівництвом групи 8 осіб на небезпечну експедицію.

Будинки висівок чекають на люблячі дружини. Відсотки цієї ваги дуже довго і вимагають особливої акліматизації на висоті і киснем. В умовах цих труднощів команда селекціонерів має великі труднощі, а їх життя залежать від того, чи вони можуть впоратися з ними.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного Микита Філатов (@nikita_filatov7)



Етернальність чистої причини Ділянка картинок захоплює, захоплює, не дає відволікання на другий. З початку до кінця цей фільм унікальний, немає місця для чуйності, навіть романтики і любові показані з абсолютно нової сторони для глядача.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання фільму «Файнера» (@kino_klykva)



«Звонок предків» Сімейний фільм про відро та його пригоди. Чудова адаптація роману однойменного Джека Лондона. Я дуже рекомендую бачити всю сім'ю!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

The post shared by 20th Century Studios Росія (@20th Centuryru)



На сьогоднішній день після завтра Земля очолює глобальний екологічний катастроф. У найближчості катастрофи кліматичний вчений намагається знайти спосіб зупинити глобальне потепління, щоб піти у пошуках сина в Нью-Йорку, який увійшов до нового льоду.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Родіону (@rodionyaskov)



"Фрозен з Майямі" Чудовий фільм для перегляду з однієї або іншої половини. Я не хочу, щоб зрозуміти історію, просто подивіться, якщо ви не бачили, це кіно варто!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Оля Яцинич (@olha_yatsinich)



"Runaway Train" Чудовий фільм Андрія Кончаловського. У своїй фільмі «Рунауї поїзда», сюжет проголосує навколо двох в'язнів, які втечу з тюрми і вдало стрибають на поїзді, щоб кинутися.

Але вони не підозрюють, що вони отримали від одного тюрма до іншого, тому що в результаті серії нещасних випадків поїзд тягнеться самостійно, без водія і з невдалими гальмами. Динамічний і драматичний!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Апостиль Зінаїда Астафєв (@miss_astafyeva)



Особливий фільм Вес Андерсон про пригоди пана Густава (сеніор консьєржа) і його молодий підопічним, коридор Зеро Мустафа. Також присутні конспірати, переслідування, втечі та величезна кількість відомих голлівудських акторів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від ekran39 (@ekran39)



"Литві жінки" Фільм розповідає про вирощування чотирьох різних сестер. Фільм проходить під час громадянської війни в США, але проблеми, які зіткнулися дівчатами, більш актуальні, ніж коли-небудь: перша любов, гіркий розчарування, болючий поділ і складний пошук собі і їх місце в житті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація на сайті uaPlanner



Хроніки Нарни: Лев, Відьма і Магія Вороба Чудова історія про те, як діти вступають в справжню казку через шафу. І цей фільм однаково любив дітей і дорослих!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sanson_films)



«У лісах Сибіру» Старінг: Рафаельна особняка і Євген Сідихін. У пошуках себе Тедді (Raphael Persona) втекти з дратівливого бюстеля європейського життя і в середині зими знаходиться на березі озера Байкал.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Hans Bear #fur ноти (@fur_notes)



Гентльмен Лак Фільм не потребує введення або опису. Я також хочу додати старий, але улюблений всім нам фільм «Дівчатки», також передає атмосферу зими.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Історичних нот (@history_in_photo)



Ну, для тих, хто все ще хоче бути трохи в атмосфері свята, я раджу ознайомитися зі списком свіжих новорічних фільмів. Великий вибір!



Написати затишна Це: хороша компанія + фільми про зиму + чашка ароматного чаю і смачних печива. Дивіться гарне кіно і заряджання зимою, позитивним настроєм, бо ще майже два місяці взимку попереду.
й ¶
Якщо ви не пам'ятаєте більше хороших фільмів про зиму, будь ласка, поділіть своє ім'я в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное