Коли потрібно стрижка в січні, щоб гроші заливали в річці

На телефоні я хотів піти в барбер. Звісно, я знав, що мій мама був надчутий жінка, але зробити це так... Почати мене, панчохиІ коли З'явився серйозний вафель!



«Коли ви порізати волосся, є автоматична інваляція енергетичної системи людини. Якщо ви обираєте неправильну дату для стрижки, ви можете порушувати самопочуття і навіть здоров’я! Я зізнаю, що такі глибокі правди невідомі мені. Але я хотів зрозуміти цю тему. Давайте подивимося, що сталося.

Щоб визначити сприятливий день для поїздки в салон, потрібно вивчити ведикаційний календар. Вибираючи потрібну дату, ви не тільки захистите себе, але і привернете у ваше життя. Навіть якщо ви не вірите в те, що це, чому б не просто спробувати?



Вважається, що краще отримати стрижку на вирощуванні, не waning moon. Крім того, фахівці не рекомендують змінювати зачіску в домашніх умовах. Це може порушувати ваше благополуччя. Тому краще довірити справу досвідченому перукарню.

Отже, давайте справу з фазами місяця в січні. місяць, що тривав з 1 до 11 січня. І очікувано від 29 до 31-го. Новий місяць вже пройшов. З 14 по 26 січня по 26 січня відбудеться місячний місяць. Повний місяць з вечору 27th до вечору 28th.



Не рекомендується робити будь-які процедури салону на датах нового місяця і повного місяця. І це стосується і стрижки і фарбування волосся, а також різних маніпуляцій з шкірою і тілом.



Щоб вибрати хороший день для стрижки, важливо враховувати кілька аспектів. Перший день тижня і дата в місячному календарі. По-друге, позиція місяця. І це може бути в одному з 27 місячних сайтів. Так, я знаю, що це звучить важко, але нижче ви побачите більше і більш чітко.

Вигідні і несприятливі дні для стрижки свердловини, ми переходимо з теорії до практики. Пам'ятайте, що погані дні для стрижки понеділок та суботай Також важливо враховувати час, в якому сонце змінює зодіакуальну сузір'я. У січні з'явиться 14-й на 5:14 Московський час. За 6 годин і 24 хвилин до і після цього часу ви не можете вирізати волосся.

71215629

Вигідні дні для стрижки в січні: 14-й (після 12 п.м.), 15-й, 19-й і 24-й. Дуже добре, ви знаєте. Але це не проблема, оскільки є також нейтральні дати. Ці дні, коли один фактор правильний для нас і іншого, менш важливо, неправильно. Ви можете отримати стрижку на такі дні, якщо є просто інший спосіб.



Так, нейтральні дати: 16 (до 5 м), 21 (до 7 м), 23 (після 7 м) та 25 січня. У свою чергу, не найкращі дні для стрижки 14 (до 12 вечора), 17, 18 (до 5 ранку), 20, 22, 23 (до 7 вечора) січня, а також дати від 26 до 31 року. Я думаю, що ми отримали!

Ось як я знаю, що мій мама трохи ближче. Вона записала свої чіткі виступи під диктуванням в блокноті, і вона не зупинилась: «Написати, писати, ваші читачі обов'язково потрібно. Вибираючи потрібну дату для стрижки, ви можете залучити не тільки удачу, але і благополуччя в сім'ї! Я щиро сподіваюся, що все станеться таким чином!

Ви вірите в такі переваги? Можливо, ви вже відстежили дати, коли ви можете отримати волосся, і що допомогли вам? Якщо ви поділилися досвідом у коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное