Як впливати на батьківщину, який не хоче чистити будинок

Кожен одружений жінка потребує допомоги з господинею. І працює під час правової спадності, особливо. Чому так важко для більшості чоловіків зрозуміти це? І можна пояснити вашій коханій людині про всі побутові нюанси, щоб він колись і для всіх розумів, які важко працюють - самостійно керувати господарськими хорами? Це те, що ми навчимося сьогодні завдяки історії нашого читача Катерини.

4 роки тому мій чоловік і я взяв іпотеку. Діти планували сплатити кредит і борги. Але Бог указував іншим чином, і через два роки, нам було наша Нехенка.



Так як ми не були готові до такої черги долі, сім'я почала пересуватися. Часом не було достатньо грошей навіть для базових продуктів. Всі пішли на іпотеку

У випадку навіть підходу розлучення, але в кінцевому підсумку ми змогли знайти рішення.



Так як мій син виріс досить, я можу сміливо залишити його в догляді за бабусі. Що сталося. Моя мама живе в іншому місті, тому я мав попросити маму за допомогу з дитиною. Вона, незважаючи на те, що не дивно. У той же час я швидко знайшов роботу і взяв половину наших витрат.

3610Р. 4200Р.

Спочатку я спробував об'єднати роботу і прибирання будинків. Але з часом рівень втоми перевищив всі можливі позначки і руки почали падати. Коли я попросив чоловіка за допомогу, я отримав тільки незадоволений сусла.



Моя мати-в-право, у відповідь на мої запити, лекала мене, що вона зуміла все без допомоги, і я вже мав вільний нянь у своєму обличчі. Це досить, і вона не збирається бути моїм домовласником.



В результаті будинок поступово почав перетворюватися в відвал брудної білизни і миття посуду. Повернувшись з роботи, я просто впав ноги і всі я зумів зробити, щоб було варити вечерю і мити дитячі пати.



Я проходив на час. Хочу допомогти чоловікові і швидко закрити фінансовий випуск. Проте, оскільки я не бачив такої ж причетності до дому на його складі, мені довелося залишити свою роботу і повернутися до своїх колишніх турбот. І все буде добре, якщо не для реакції мого чоловіка, який сказав, що я не піклуюся про добробут сім'ї і думаю тільки про себе.

Щоб сказати, що це болісно почути такі слова від нього, щоб сказати нічого. Я не знаю, що заслуговує на це ставлення, тому що я дійсно спробував мій найкращий.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное